reklama

Ter Stegen bliski przedłużenia umowy

Ter Stegen bliski przedłużenia umowy
"Mundo Deportivo" informuje, że Marc-André ter Stegen jest o krok od przedłużenia kontraktu z Barceloną o pięć lat. Obecny kontrakt bramkarza wygasa w czerwcu 2022 roku. Ter Stegen jest piłkarzem Barcelony od 2014 roku, kiedy to został kupiony z Borussii Moenchengladbach.
za:mundodeportivo.com
reklama

Sobotnia okładka "AS-a"

Sobotnia okładka

Wiceprezes West Hamu chce unieważnienia sezonu

Wiceprezes West Hamu chce unieważnienia sezonu
Jedyną słuszną i rozsądną decyzją jest uznanie całego sezonu za nieważny. To byłby ogromny cios dla Liverpoolu, który zostałby pozbawiony pierwszego od 30 lat tytułu mistrzowskiego.
Karren Brady, wiceprezes West Hamu za:@SkyKaveh

Kolejni chorzy piłkarze w Serie A

Kolejni chorzy piłkarze w Serie A
reklama

Można? Można! ;)

Można? Można! ;)

NAJGORSZA XI w karierze Erlinga Haalanda!

Kto znalazł się w tej najgorszej XI utalentowanego 19-latka z Norwegii? Sprawdź!
źródło:youtube.com

Reakcja piłkarzy Legii na koronawirusa

Reakcja piłkarzy Legii na koronawirusa
Czy widziałem niepewność w oczach zawodników w związku z tym, co się dzieje? Zdecydowanie czułem różnicę w komforcie psychicznym. Nie tyczy się to tylko piłkarzy. Każdy z nas potrafi myśleć rozsądnie, ma rodzinę i pełni rolę ojca, syna czy brata. To szczególna chwila, w której wszyscy chcą jak najlepiej zadbać o najbliższych. Daje to dużo do myślenia. Sądzę, że traci na tym koncentracja dotycząca gry w piłkę. Byliśmy cały czas gotowi na to, że nadchodzący mecz może się odbyć i trzeba będzie się do tego dostosować. Nie dowiemy się, jak wyglądałyby spotkania, które zostałyby rozegrane przy pustych trybunach. Poza tym, niesmak na pewno by był, sądząc po reakcji wszystkich.
Aleksandar Vuković za:legia.net, Kanał SPortowy

Drużyna Ronaldinho wygrała turniej w więzieniu

Drużyna Ronaldinho wygrała turniej w więzieniu
Brazylijskie media donoszą o sukcesie drużyny Ronaldinho w turnieju zespołów pięciosobowych w paragwajskim więzieniu. Drużyna Brazylijczyka doszła do finału, w którym wygrała 11-2. "Ronnie" strzelił w tym meczu pięć goli i zanotował sześć asyst. W nagrodę za zwycięstwo jego drużyna dostała... pieczone prosię.
za:globoesporte.globo.com

Wiadomość od Cristiano Ronaldo

Wiadomość od Cristiano Ronaldo
Świat przechodzi przez trudny moment, który wymaga od nas wielkiej uwagi i troski. Mówię dziś do was nie jako piłkarz, ale syn, ojciec i człowiek, w związku z wielkimi problemami, jakie ostatnio dotykają cały świat. Ważne jest, abyśmy wszyscy przestrzegali zaleceń WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) i władz państwowych. Ochrona ludzkiego życia musi być ważniejsza niż wszystko inne. Chciałbym przekazać wyrazy wsparcia wszystkim, którzy stracili kogoś bliskiego, a także przesyłam wyrazy solidarności walczącym z chorobą, w tym mojemu koledze z drużyny Daniele Ruganiemu. Ogromne wyrazy szacunku również dla pracowników służby zdrowia narażającym własne życie by ratować innych.
Cristiano Ronaldo za:marca.com

Liga rosyjska wciąż gra

Liga rosyjska wciąż gra

Ściągawka dla Ekstraklasy ;)

Ściągawka dla Ekstraklasy ;)

Kluby nie muszą zwalniać piłkarzy na mecze reprezentacji

Kluby nie muszą zwalniać piłkarzy na mecze reprezentacji
FIFA poinformowała w oficjalnym komunikacie, że zwalnia kluby piłkarskie z obowiązku wysyłania piłkarzy na mecze reprezentacji w marcu i kwietniu. Jednocześnie światowa federacja zaapelowała do organizatorów meczów towarzyskich o ich odwołanie.
za:fifa.com

Dobre wiadomości od trenera Michniewicza

Dobre wiadomości od trenera Michniewicza

Białkowski zażenowany zachowaniem angielskich władz

Białkowski zażenowany zachowaniem angielskich władz
Wczoraj po komunikacie EFL, że wszystkie mecze w ten weekend mają dojść do skutku i to nawet z publicznością, byłem autentycznie wk***iony. Nawet nie chciało mi się wracać z Ipswich do Londynu, pojechałem tam dopiero dziś rano przed treningami. Później, koło 11:00 lokalnego czasu, wreszcie wszystkie ligi zawieszono. Anglicy naprawdę nie podchodzą poważnie do tematu. Nie mogę tego zrozumieć. Wczoraj wystąpienie miał premier Boris Johnson i kompletnie nie zgadzałem się z tym, co mówił. Dla mnie to kosmos. Premier kraju, w którym żyjesz mówi, że musisz się przygotować na śmierć kogoś bliskiego i w zasadzie to nic nie da się zrobić. Masakra, jak w jakimś filmie. Sytuacja jest bardzo poważna, nie można tego bagatelizować i podchodzić do wszystkiego na zasadzie „jakoś to będzie”. Trzeba się zabezpieczyć na każdy scenariusz, podjąć zdecydowane decyzje, a na razie w skali kraju tego nie zrobiono.
Bartosz Białkowski za:weszlo.com, wywiad Przemysława Michalaka

Zaza apeluje o słuchanie zaleceń

Zaza apeluje o słuchanie zaleceń
Osobiście jestem zmartwiony, ale jeśli ludzie posłuchają zaleceń rządu i zostaną w domach, to epidemia szybko minie. Słuchajcie, co wam mówią inni. Ludzie we Włoszech zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje. Wcześniej tego się nie spodziewali. Teraz piłka nożna jest nieważna. Myślę o mojej rodzinie, przyjaciołach i ludziach we Włoszech. Mam nadzieję, że wszystk będzie dobrze.
Simone Zaza za:marca.com

20-letni piłkarz Paderborn chory na koronawirusa

20-letni piłkarz Paderborn chory na koronawirusa
Luca Kilian, środkowy obrońca Paderbron, przeszedł pozytywnie test na obecność koronawirusa. Jest to pierwszy przypadek choroby wśród piłkarza grającego w Bundeslidze.
za:kicker.de

Vinicius: "Dlatego wybrałem Real Madryt"

Vinicius:
Wszystko zaczęło się po moim powrocie z Mistrzostw Ameryki Południowej U-17 w Chile. Były już plotki w prasie, ale nie wierzyłem w nie. W końcu to się wydarzyło. Real Madryt i Barcelona złożyły oferty transferowe i miałem tylko trzy dni na podjęcie decyzji. Zawsze chciałem grać dla największego klubu, więc wybrałem Real.
Vinicius Jr za:fourfourtwo.com
reklama