reklama

Ezequiel Garay zarażony koronawirusem

Ezequiel Garay zarażony koronawirusem
Argentyńczyk poinformował o tym na swoim Instagramie. To pierwszy zawodnik La Liga, u którego stwierdzono zarażenie wirusem.
reklama

Treningi Legii w czasie kwarantanny

Treningi Legii w czasie kwarantanny
W takich warunkach trening możliwy jest tylko przez jakiś czas. Nie da się formy piłkarskiej utrzymywać na dłuższą metę treningiem indywidualnym. W najbliższym okresie, trwającym około dwóch tygodni, piłkarze będą pracować według przygotowanego przez nas planu. Zostali oni podzieleni na pięć grup, a do każdej z nich dedykowany jest jeden trener, który jest z piłkarzami w kontakcie zarówno przed treningiem, jak i w trakcie jego trwania, a także po jego zakończeniu. Wykorzystujemy WhatsApp i inne komunikatory. Ja również jestem w stałym kontakcie z tymi trenerami, dzięki czemu będziemy w stanie na bieżąco mieć informację o pracy każdego zawodnika, jego intensywności i objętości. Przez pierwsze trzy dni piłkarze będą odpoczywać i wykonywać ćwiczenia we własnym zakresie. Później będziemy indywidualnie podchodzić do każdego z nich i określać, ile jednostek powinno być wykonanych w formie aerobowej, czyli przykładowo na wspomnianych wyżej rowerach stacjonarnych, a ile w formie siłowej. Wszystko po to, aby przez ten czas utrzymać formę i nie zaliczyć spadku pod kątem przygotowania fizycznego. Myślę, że jesteśmy w stanie tego dokonać, pracując w ten sposób przez najbliższe dwa, może trzy tygodnie. Później jednak trzeba myśleć, co dalej. Na dłuższą metę tak się nie da.
Aleksandar Vuković za:legia.com

KLUBY BEZ HISTORII: NIEMCY

Footbreak wjechał z nową serią! No to co? Sprawdzamy!
źródło:youtube.com

RONALDINHO - NAJWIĘKSZE SKANDALE

Ostatnio Ronaldinho nieźle nawywijał, więc chyba warto przypomnieć. :)
źródło:youtube.com
reklama

News o hotelach CR7 to fake?

News o hotelach CR7 to fake?

CR7 zamienia swoje hotele w szpitale!

CR7 zamienia swoje hotele w szpitale!
Media informują o tym, że Cristiano Ronaldo zamierza przekształcić swoją sieć hoteli w szpitale. W ten sposób zawodnik Juventusu wesprze walkę z epidemią koronawirusa. Wielkiej przemianie mają zostać poddane wszystkie hotele w Portugalii. Pacjenci będą zwolnieni z jakichkolwiek opłat - wszystko ma opłacić Cristiano Ronaldo.
za:football-italia.net oraz newsofbahrain.com

Parodie Romana #28

Parodia "Prawdy futbolu": Odcinek ze Z.Bońkiem z dn 12.03.20 "Dlaczego jeszcze gramy?!?"
źródło:youtube.com
reklama