reklama

Inter chce przedłużyć umowę z Handanoviciem

Inter chce przedłużyć umowę z Handanoviciem
"La Gazzetta dello Sport" informuje, że Samir Handanovic jest bliski przedłużenia kontraktu z Interem o rok. Obecny kontrakt 36-letniego bramkarza wygasa w czerwcu 2021 roku, ale według włoskiej gazety latem zostanie przedłużony do 2022. Słoweniec jest piłkarzem Interu od lipca 2012 roku.
za:football-italia.net
reklama

Boruc odpowiedział na wyzwanie Sławomira Peszki

Boruc odpowiedział na wyzwanie Sławomira Peszki

Jak Paulo Dybala spędza kwarantannę

Argentyńczyk postanowił trochę potrenować ze swoją dziewczyną ;)

UEFA chce gigantycznych pieniędzy za przełożenie EURO 2020

UEFA chce gigantycznych pieniędzy za przełożenie EURO 2020
We wtorek odbędzie się specjalna telekonferencja, na której UEFA wraz z przedstawicielami 55 federacji podejmie decyzję na temat ligowych rozstrzygnięć w obecnym sezonie. Podjęty ma być także temat ewentualnego przesunięcia zbliżających się mistrzostw Europy. Jak sensacyjnie podał portal "The Athletic", UEFA zgodzi się na przełożenie turnieju na 2021 rok tylko wtedy, jeśli kluby i ligi zapłacą jej odszkodowanie w wysokości 300 milionów euro. Tyle bowiem mają wynieść straty związane z przełożeniem turnieju o 12 miesięcy.
za:theathletic.com
reklama

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Poruszające słowa Mihajlovicia o szalejącej epidemii

Poruszające słowa Mihajlovicia o szalejącej epidemii
Lekarze wykonują ogromną robotę, a my mamy obowiązek im pomóc poprzez unikanie zarazy. Młodzi mówią o koronawirusie, że umierają na niego głównie starzy i chorzy ludzie. Wypowiadają te słowa, bo uważają, że są bezpieczni. Starsi nie są jednak liczbą, ale wielkim zasobem wiedzy. Są naszą historią, doświadczeniem, wiarą czy pępowiną. Dzięki nim staliśmy się tym, kim jesteśmy. Mówię Włochom, aby postępowali zgodnie z instrukcjami, które są nam przekazywanie. Po opanowaniu sytuacji znów nadejdą piękne czasy. Wróci normalność codziennego życia, przytulanie się, bycie razem czy przyjemność pójścia na mecz piłki nożnej. Teraz cierpimy, ale to wszystko wkrótce się skończy i znów będzie pięknie. Rozumiem, że nieprzyzwyczajonym ludziom jest trudno się przystosować i mogą czuć się ofiarami, ale dla mnie te środki ostrożności są łatwe do przestrzegania. Spędziłem miesiące zamknięty w sali szpitalnej o powierzchni dziewięciu metrów kwadratowych, przymocowany do przewodów i kroplówki oraz nie mogąc otworzyć okna. Myślisz, że teraz problemem dla mnie jest przebywanie z rodziną w domu i wyjście na taras, żeby zapalić papierosa? Używam maski od miesięcy i nie ściskam dłoni na powitanie. Nie musiałem zmieniać swoich nawyków. Jestem trochę antyspołeczny, dlatego nie przeszkadzało mi unikanie wielu kontaktów. Często żartobliwie powtarzam, że zachowam tę ostrożność przez następne pięć lat. Przeżyłem dwie wojny i spadające bomby, które mogły zniszczyć dom i godziny policyjne, dlatego nigdy nie będę miał problemu z pozostaniem w domu, oglądaniem telewizji na kanapie, czytaniem książki lub wyjściem na taras, aby zapalić. Po miesiącach spędzonych w szpitalu uważam, że pozostanie teraz z rodziną to przywilej. Po chorobie powtarzam, że wszystko ma dla mnie nową wartość. Powiew świeżego powietrza, prysznic z wodą spływającą po twarzy, panorama. Doceniam teraz każdą chwilę mojego życia.
Sinisa Mihajlović za:La Gazzetta dello Sport

Dwa warianty rozważane przez UEFA

Dwa warianty rozważane przez UEFA
reklama