reklama

Szef hiszpańskiego futbolu nie chce badać wszystkich piłkarzy

Szef hiszpańskiego futbolu nie chce badać wszystkich piłkarzy
Przeprowadzanie testów u zawodników wydaje mi się nie na miejscu w momencie, kiedy potrzebują tego inni. Dla każdego piłkarza wynik oznacza to samo. Jeśli jest pozytywny, odbędzie kwarantannę w domu. To jest niepatriotyczne, ponieważ są w tym kraju ludzie, którzy potrzebują bardziej tych testów. Nie powinno się testować zdrowych zawodników!
Luis Rubiales, szef hiszpańskiego związku piłki nożnej za:as.com
reklama

Apel Wojtka Szczęsnego do włoskich kibiców

Apel Wojtka Szczęsnego do włoskich kibiców
Chociaż martwimy się o nasze rodziny i bliskich, modląc się, aby wirus ich nie dotknął, to wciąż zadajemy sobie pytania, jak to się stało i dlaczego. To pytania, na które możemy nigdy nie znaleźć odpowiedzi. Zastanawiamy się również nad przyszłością. Jak wpłynie to na nasze społeczeństwo? Czy wszystko wróci do normy? Ktoś może uznać się za nieszczęśliwego, że jest teraz we Włoszech, w kraju najbardziej dotkniętym wirusem. Nie zgadzam się z tym. Mam szczęście, że tu jestem. Wiem, że to kraj, który pokona tego wirusa jednością i pasją, z której słyną Włosi. Przyszłe pokolenia dzieci na całym świecie będą uczyć się o niesamowitej historii tego kraju. Poznają piękną sztukę, wyjątkową architekturę, modę czy pyszne jedzenie. Choć strasznie tęsknie za rodziną i modlę się o ich dobro, z dumą dzielę się tym trudnym momentem z mieszkańcami Włoch. Bądź silna, Italio! Wszystko się ułoży.
Wojciech Szczęsny za:instagram.com/wojciech.szczesny1

Co robi Ronaldinho za kratkami?

Historia Ronaldinho w paragwajskim więzieniu to scenariusz na komedię sensacyjną ze sporą dawką absurdu. O co w tym wszystkim chodzi? Sami sprawdźcie!
źródło:youtube.com

Zmieniło się tylko miejsce :P

Zmieniło się tylko miejsce :P
reklama

Trochę poczekamy

Trochę poczekamy

Czy Gundogan zagra w La Lidze?

Czy Gundogan zagra w La Lidze?
Czy chciałbym grać w La Lidze? Liga hiszpańska jest jedną z najlepszych na świecie. Nie da się zaprzeczyć temu, że jest bardzo atrakcyjna. Niedawno jednak przedłużyłem kontrakt z Manchesterem City. Jestem tutaj szczęśliwy i nie mogę przestać myśleć o tym, co przyniesie przyszłość.
Ilkay Gundogan za:marca.com

Środowa okładka "Przeglądu Sportowego"

Środowa okładka
reklama