reklama

Szczęsny podsumował formę Grzegorza Krychowiaka

Szczęsny podsumował formę Grzegorza Krychowiaka
Jak dzieje się coś nienormalnego, to ciężko to przeanalizować. Sportowo tego nie wytłumaczysz, że Krychowiak strzela 10 bramek w sezonie. Tak naprawdę są możliwe dwie analizy. Albo Krychowiak świetnie, albo liga rosyjska bardzo słabo. Że Krychowiak świetnie jest mało prawdopodobne. Nie wiedziałem, że dożyję czasów, że on będzie grał na "10" gdziekolwiek, nawet na podwórku z kolegami. Ja się cieszę. Wygłupiam się, bo to Krycha, ale ja nie mogę go pochwalić.
Wojciech Szczęsny za:Foot Truck
reklama

John Obi Mikel odszedł z Trabzonsporu przez... koronawirusa

John Obi Mikel odszedł z Trabzonsporu przez... koronawirusa
Liga turecka to jedne z niewielu rozgrywek, które nie zawiesiły swojej działalności z powodu epidemii koronawirusa. Grający w Trabzonsporze John Obi Mikel postanowił zabrać głos w tej sytuacji, krytykując ligowe władze za taki stan rzeczy: - W obecnej sytuacji nie czuję się komfortowo i nie chcę grać. W tych krytycznych chwilach każdy powinien być w domu ze swoją rodziną i bliskimi. Uważam, że rozgrywki powinny zostać przerwane - napisał na Instagramie 32-latek. Piłkarz wypowiedział te słowa przed zremisowanym 1-1 meczem z İstanbul Başakşehir, który cały przesiedział za karę na ławce rezerwowych. Mimo iż słowa Nigeryjczyka spotkały się ze sporym wsparciem ze strony innych zawodników Superlig, nie spodobały się one władzom Trabzonsporu na tyle, że wymusiły na piłkarzu rozwiązanie kontraktu z klubem. Jak podał serwis "goal.com", piłkarz dodatkowo nie dostanie finansowej rekompensaty za rozwiązanie umowy przed końcem sezonu, ani należących się mu premii.
za:goal.com

Kiedy tercet ''BBC'' rządził w Lidze Mistrzów...

Przed Wami Real Madryt z 2014 roku i ich totalna rozwałka Schalke!

Zagłębie Lubin jak Atletico Madryt

Zagłębie Lubin jak Atletico Madryt
reklama

Pięć terminów wznowienia rozgrywek

Pięć terminów wznowienia rozgrywek
Decyzja UEFA o przełożeniu mistrzostw Europy na czerwiec i lipiec przyszłego roku jest czysto teoretyczna. Tak naprawdę nikt na kontynencie nie wie, jak będzie wyglądała sytuacja na przykład 20 marca albo 1 kwietnia, a co tu mówić o perspektywie dwunastu miesięcy. Na wznowienie rozgrywek krajowych, Ligi Mistrzów i Europy przewidziano daty: 14, 21, 28 kwietnia, 3 i 15 maja. Decyzje będą zapadały z tygodnia na tydzień. Ligi z miejsc od 44. do 55. w rankingu UEFA muszą skończyć rozgrywki do 20 czerwca, a te z lokat 11.–43. – do 26 czerwca. Wszystko po to, by na początku lipca rozpocząć kwalifikacje w europejskich pucharach.
Zbigniew Boniek za:Przegląd Sportowy

Propozycja Napoli dla Arka Milika

Propozycja Napoli dla Arka Milika

Szef hiszpańskiego futbolu nie chce badać wszystkich piłkarzy

Szef hiszpańskiego futbolu nie chce badać wszystkich piłkarzy
Przeprowadzanie testów u zawodników wydaje mi się nie na miejscu w momencie, kiedy potrzebują tego inni. Dla każdego piłkarza wynik oznacza to samo. Jeśli jest pozytywny, odbędzie kwarantannę w domu. To jest niepatriotyczne, ponieważ są w tym kraju ludzie, którzy potrzebują bardziej tych testów. Nie powinno się testować zdrowych zawodników!
Luis Rubiales, szef hiszpańskiego związku piłki nożnej za:as.com
reklama