reklama

Neville gotowy na radykalne rozstrzygnięcie sezonu Premier League

Neville gotowy na radykalne rozstrzygnięcie sezonu Premier League
Następny sezon nie może ruszyć bez zakończenia obecnego. Najważniejsze, że działacze są w stanie podejmować jakiekolwiek decyzje. Przedłużając zawieszenie rozgrywek do końca kwietnia kupili sobie czas. W ogóle nie martwię się o kalendarz. Jeśli piłkarze będą musieli grać codziennie przez dziewięć dni, to powinni to zrobić. To byłby spektakularny festiwal futbolu, który mógłby przynieść ludziom trochę radości.
Gary Neville za:Sky Sports
reklama

Lukaku opowiada o życiu w kwarantannie

Lukaku opowiada o życiu w kwarantannie
Pewnego dnia prawie oszalałem. Nie mogłem wyjść, nie mogłem iść na zakupy. Jestem zamknięty w domu. Tęsknię za zwykłym życiem, chwilami spędzonymi z mamą, z synem i bratem. Muszę być jednak ostrożny. Moja mama ma cukrzycę, więc nie mogę wrócić do domu i się z nią zobaczyć. Teraz dostaję jedzenie każdego dnia, ryby i warzywa. Mam rower stacjonarny do ćwiczeń i z niego korzystam.
Romelu Lukaku za:goal.com

Szczytna inicjatywa Goretzki i Kimmicha

Szczytna inicjatywa Goretzki i Kimmicha
Leon Goretzka ogłosił za pomocą Twittera utworzenie wraz z Joshuą Kimmichem specjalnej platformy "WeKickCorona", na którą można wpłacać pieniądze, które posłużą do walki z epidemią koronawirusa. Sami piłkarze wpłacili na rzecz inicjatywy 1 milion euro i wystosowali apel do innych zawodników, aby wspólnie zrzucili się na pomoc w opanowaniu groźnej sytuacji.
za:wekickcorona.com

Rozstrzygnięcia w Bundeslidze w formie turnieju?

Rozstrzygnięcia w Bundeslidze w formie turnieju?
reklama

Real zadecydował o przyszłości Zidane'a

Real zadecydował o przyszłości Zidane'a
W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o ewentualnym zwolnieniu Zinedine Zidane'a ze stanowiska pierwszego trenera Realu Madryt, jeśli "Królewscy" do końca sezonu nie zdobyliby żadnego trofeum. Jak podały jednak hiszpańskie media, Florentino Perez zmienił zdanie i nie zamierza żegnać się z Francuzem nawet w wypadku niepowodzenia postawionych przed nim celów. Głównym powodem takiej decyzji jest szalejąca na świecie pandemia koronawirusa. Klubowi zależy na stabilności w tych ciężkich czasach i Zidane dostał wolną rękę w planowaniu przygotowań do kolejnego sezonu. Real czeka kolejna rewolucja kadrowa i z klubem mogą rozstać się Mariano, James Rodriguez i Gareth Bale, natomiast do stolicy Hiszpanii wrócą z wypożyczeń Borja Mayoral, Martin Odegaard, Achraf Hakimi oraz Sergio Reguillon.
za:as.com

Niemożliwy gol Papisse Demby Cisse w Chinach

Takiego gola w 2016 roku strzelił w chińskiej Super League Papiss Demba Cisse. Jak on to w ogóle zrobił?! :D
źródło:youtube.com

Mateusz Borek skomentował sytuację Tomasza Hajty

Mateusz Borek skomentował sytuację Tomasza Hajty
Nie będę w tej sprawie obiektywny. Znam go od 25 lat. Trudno byłoby mi dołączyć do chóru kopiących człowieka. Hajto zawsze był naturszczykiem. Poznałem go w połowie lat 90-tych. To były początki naszej znajomości. Był to facet, który był skory do pomocy, który oddałby ci ostatnią kromkę chleba. Miałem do niego słabość. Kilka razy w życiu mu pomogłem. Powiem tak, w tym okresie, gdy komentował mecze reprezentacji Polski, to był jego prime. Był komentatorem eklektycznym, był kumplem z sąsiedztwa, można było czuć, że to jest były piłkarz. To fajnie grało. Wtedy istotne jednak jest, żeby tym wszystkim się nie zachłysnąć. Co do rzeczy poza boiskiem. Każdy ma swoje choroby i ciemne sprawy. Nie jestem uprawniony do mówienia o pewnych rzeczach ze względu na naszą znajomość. Robiłem wszystko, żeby mu pewne rzeczy uświadomić. Życzę mu dobrze, ale od 8 miesięcy nie mam z nim kontaktu. Pożyczone pieniądze od niepełnosprawnego piłkarza? O sprawie Rafała Kośca dowiedziałem się z gazety. Ja generalnie nie mam z Tomkiem kontaktu.
Mateusz Borek za:Hejt Park

NAJDZIWNIEJSZE sparingi reprezentacji Polski!

Bo czasami reprezentacja grała z dość nietypowymi rywalami. Serio, serio... :)
źródło:youtube.com

Jaki ojciec taki syn

Jaki ojciec taki syn

Najlepsza XI POLSKICH PIŁKARZY w historii LIGI MISTRZÓW!

Polska w Lidze Mistrzów! Tylko najlepsi z najlepszych!
źródło:youtube.com

Richarlison jak Ronaldo

Richarlison jak Ronaldo

Kuba Błaszczykowski wsparł walkę z epidemią!

Kuba Błaszczykowski wsparł walkę z epidemią!

Tak Leo Messi zamiótł konkurencję w żonglowaniu papierem toaletowym

Leo Messi złapał za rolkę papieru toaletowego i... system rozwalony! Z jaką łatwością on to zrobił!

NAJDZIWNIEJSZE transfery XXI wieku

Kilka tych transferów było... :)
źródło:youtube.com

Hachim Mastour wymiata z rolką papieru toaletowego

Na razie Mastour wielkiej kariery w profesjonalnej piłce nie robi, ale technikę to chłopak ma!

Karbownik wziął numer Lingarda

Karbownik wziął numer Lingarda
Ulubiony numer na koszulce? 14. To wzięło się stąd, że bodajże 2 lata temu Jesse Lingard wpadł mi w oko. Dobrze wyglądał. On właśnie grał z numerem "14". Pomyślałem sobie, że też może zagram z "14". Tak zostało do dzisiaj. Myślę, że tego nie będę zmieniał. Nie chcę zmieniać.
Michał Karbownik za:Instagram

Jak tu żyć?

Jak tu żyć?
reklama