reklama

Liga Mistrzów edycja "Zostań w domu"

Liga Mistrzów edycja
reklama

Sobotnia okładka "Przeglądu Sportowego"

Sobotnia okładka

Piotr Zieliński urządził sobie trening z psem

Kiedy nie możesz trenować normalnie, wtedy z pomocą przychodzi pies :D

W sobotę z rana liga australijska w Eleven Sports

W sobotę z rana liga australijska w Eleven Sports
reklama

Ince: "Manchester United musi kupić napastnika"

Ince:
Jeśli Manchester United chce skrócić dystans do City ib Liverpoolu, musi kupić napastnika światowej klasy. To bardzo smutne, że nie wykorzystali szansy z Haalandem. Jest bardzo dobrym i młodym piłkarzem, który jeszcze się rozwinie. Nie można wypuszczać z rąk takich zawodników jak on. To rozczarowujące, że go nie kupili. Muszą pozyskać kogoś, kto będzie strzelał 20-25 goli w sezonie.
Paul Ince, były piłkarz Man Utd za:goal.com

Alaba nie wyklucza zmiany klubu

Alaba nie wyklucza zmiany klubu
Na ten moment czuję się bardzo komfortowo w Monachium, ale potrafię sobie wyobrazić inną ścieżkę kariery. Mogę w pewnym momencie zmienić klub, ale w tej chwili nie zaprzątam sobie tym głowy.
David Alaba za:bulinews.com

Georghe Hagi też dołączył do wyzwania

A tak papierem toaletowym żongluje legenda rumuńskiej piłki :D

Retro Lech: Chazar Lenkoran - Lech Poznań

Dziś o 20:00 zapraszamy na premierę wyjątkowego meczu. W rolach głównych wystąpili m.in.: Franciszek Smuda, Semir Stilić, Sławomir Peszko, Manuel Arboleda, Hernan Rengifo i debiutujący w niebiesko-białych barwach, Robert Lewandowski.
źródło:youtube.com

Milner znów sobie znalazł ciekawe zajęcie

James Milner nadal się nie nudzi na kwarantannie :D

Kryzysowy plan Barcelony

Kryzysowy plan Barcelony

Nowa fryzura Kevin-Prince'a Boatenga

Nowa fryzura Kevin-Prince'a Boatenga

Matthäus wróży Götze krok wstecz

Matthäus wróży Götze krok wstecz
Nie wydaje mi się, żeby Mario Götze dołączył po sezonie do czołowego klubu. Wiele już osiągnął i zapewnił nam mistrzostwo świata w 2014 roku. Miał wspaniałe lata w Borussii i niezłe momenty w Bayernie. Ale trzeba zadać pytanie: Gdzie teraz potrzebują takiego piłkarza jak Götze? Będzie musiał zrobić krok wstecz, nie tylko pod względem wyboru klubu, ale również zarobków.
Lothar Matthäus za:Sky

Szwajcarski klub zwolnił dziewięciu piłkarzy

Szwajcarski klub zwolnił dziewięciu piłkarzy
FC Sion zdecydował się na zwolnienie dziewięciu piłkarzy, którzy nie zgodzili się na obniżkę wynagrodzenia w związku z kryzysem wywołanym epidemię koronawirusa. Wśród zawodników, którzy pożegnali się z klubem są m.in. byli piłkarze Arsenalu Alex Song i Johan Djourou.
za:bbc.com

Dźwigała wspomina grę z synem Zidane'a

Dźwigała wspomina grę z synem Zidane'a
Enzo Zidane w szatni raczej nie chciał poruszać tematu ojca. Nie wiem jak poza nią, bo jest tu grupa zawodników, która mówiła po francusku, więc nie wszystko z tego rozumiałem. Widać było jednak, że przez tatę inni mają do niego duży szacunek. Ale szczerze mówiąc to inteligentny gość, dobrze wyszkolony technicznie, ma bardzo podobne ruchy do swojego taty. Sam też pracuje na to, żeby darzyć go sympatią.
Adam Dźwigała za:weszlo.com, wywiad Szymona Janczyka

Plan Koźmińskiego na pracę w roli prezesa PZPN-u

Plan Koźmińskiego na pracę w roli prezesa PZPN-u
Koźmiński to nie jest rewolucja. To będzie ewolucja, w związku z czym praca, która została wykonana, to dobry okres i ludzie, którzy w tym uczestniczyli są w mojej opinii świetnymi fachowcami i powinni to kontynuować, aby wszystko szło do przodu. Nikt nie ucieka od odpowiedzialności i nikt nie mówi, że wszystko funkcjonuje perfekcyjnie, ale to działa. Polska nigdy nie będzie takim tuzem jak Francja czy Niemcy, bo to inny kontekst.
Marek Koźmiński za:polsatsport.pl

Hachim Mastour rozwalił system swoim ''toilet paper challenge''

Ogłoszony niegdyś gigantycznym talentem Marokańczyk gra obecnie w 3-ligowej Regginie. Podczas kwarantanny pokazał jednak, że wciąż ma to "coś"!

Grzegorz Krychowiak piłkarzem miesiąca w Lokomotiwie

Grzegorz Krychowiak piłkarzem miesiąca w Lokomotiwie
reklama