reklama

Ferguson nie miał litości dla imprezowiczów

Ferguson nie miał litości dla imprezowiczów
Pod koniec sezonu przegraliśmy z Manchesterem City, ale wciąż mieliśmy nad nimi 12 punktów przewagi. Dwóch piłkarzy po tym meczu wyszło na miasto, żeby poimprezować. Następnego dnia Ferguson przykleił ich zdjęcia na tablicy w szatni i powiedział, że jeśli przegramy mistrzostwo, to przez tych dwóch dupków. Przekazał nam, że jeśli jeszcze kogokolwiek przyłapie na imprezowaniu przed zakończeniem sezonu, to wyrzuci go z drużyny. Powiedział: "Nie obchodzi mnie, jak się nazywacie, ani ile trofeów zdobyliście. Jeśli to zrobicie, to wylatujecie".
Robin van Persie za:sofoot.com
reklama

Ozil poinformował, że został tatą

Ozil poinformował, że został tatą
Dziewczynka ma na imię Eda :)

Wiadomość Guardioli do kibiców

Wiadomość Guardioli do kibiców
Wszyscy tęsknimy za piłką. Brakuje nam życia, które prowadziliśmy jeszcze kilkanaście dni temu, ale teraz jest czas na słuchanie zaleceń naukowców, lekarzy i pielęgniarek. Wrócimy silniejsi, lepsi, bardziej mili i... prawdopodobnie z dodatkowymi kilogramami. Zostańcie w domu i bądźcie bezpieczni.
Pep Guardiola za:thesun.co.uk

Muller i Bayern negocjują nową umowę

Muller i Bayern negocjują nową umowę
Bayern Monachium i Thomas Muller są coraz bliżej porozumienia w sprawie nowego kontraktu, informuje "Kicker". Obie strony zgadzają się co do długości umowy - będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Wciąż do ustalenia pozostały kwestie finansowe, jednak porozumienie spodziewanie jest w najbliższym czasie. Obecny kontrakt Mullera wygasa w czerwcu przyszłego roku.
za:kicker.de
reklama

Real Madryt był przygotowany na kryzys

Real Madryt był przygotowany na kryzys

Polskie kluby już działają ;)

Polskie kluby już działają ;)

Wichniarek: "Piłkarze muszą to wreszcie zrozumieć"

Wichniarek:
Słyszałem Ebiego Smolarka, który przyznawał, ze zawodnicy mają do opłacenia swoje rachunki. Wydaje mi się, że jeśli ktoś za to minimalne 10 tysięcy złotych nie jest w stanie przeżyć do końca miesiąca, to mamy problem. Piłkarze muszą w końcu zrozumieć, że są ludzie, którzy wykonują nadal swoją pracę z narażeniem swojego zdrowia i życia za dużo niższe stawki, a nie są nawet pewni, czy nie stracą za chwilę pracy.
Artur Wichniarek za:sport.pl, cafe futbol

Piłkarski wzór Tomasza Kędziory

Piłkarski wzór Tomasza Kędziory
Na którym piłkarzu się wzoruję? Zawsze patrzyłem na Łukasza Piszczka. Dalej jest w dobrej formie, nadal pokazuje się w Borussii Dortmund, choć teraz grają innym ustawieniem z trójką środkowych obrońców, on stał się jednym z nich. Jak był w swoim najlepszym czasie, w prime time, kiedy grał z Kubą Błaszczykowskim na jednej stronie, to uwielbiałem go oglądać. Robili świetną robotę, Borussia też grała kapitalną piłkę, wtedy często go podglądałem.
Tomasz Kędziora za:newonce.sport, wywiad Dominika Piechoty

Borussia Dortmund szykuje dwa wzmocnienia

Borussia Dortmund szykuje dwa wzmocnienia
"Bild" informuje, że Borussia Dortmund w najbliższym czasie sfinalizuje dwa transfery. Pierwszym będzie przejście do klubu Thomasa Meuniera, któremu w czerwcu wygasa kontrakt z PSG. Do potwierdzenia umowy brakuje już tylko podpisu zawodnika. Drugim wzmocnieniem BVB będzie Jude Bellingham z Birmingham. 16-letni pomocnik, który zagrał w tym sezonie Championship w 32 meczach, jest wyceniany na 35 milionów euro, jednak według informacji dziennikarzy Borussia zapłaci za niego mniej.
za:bulinews.com

Griezmann chce przejąć numer Coutinho

Griezmann chce przejąć numer Coutinho
Jakie mam plany na najbliższą przyszłość w Barcelonie? Chciałbym znów móc grać z numerem "7" na koszulce.
Antoine Griezmann za:101greatgoals.com

Tottenham pomoże w walce z koronawirusem

Tottenham pomoże w walce z koronawirusem
Tottenham zaoferował wykorzystanie swojego stadionu w walce z pandemią koronawirusa. Daniel Levy, prezes klubu, rozmawiał już na ten temat z przedstawicielami londyńskiej służby zdrowia. Parkingi pod stadionem są już wykorzystywane przez fundacje charytatywne jako miejsce przekazywania posiłków najbardziej potrzebującym w czasach pandemii.
za:skysports.com

Benzema tłumaczy się ze słów o Giroud

Benzema tłumaczy się ze słów o Giroud
Dziękuję wszystkim za wczorajszego live'a. To był wielki sukces. Było z nami ponad milion osób, za co jestem wdzięczny. Chcę przy tym wyjaśnić dwie rzeczy. Ludzie pozostali po nim tylko z takimi rzeczami jak Giroud i F1, ale nie powtórzyli tego, co powiedziałem o jego wkładzie w reprezentację Francji. Powtórzono tylko to, co powiedziałem o F1 i kartingu, ale tak właśnie myślę i taka jest prawda. I posłuchajcie, jeśli zapytacie mnie o R9, to on jeździ w F1, a ja w gokartach. Krótko i klarownie. Na końcu zawsze jest tak samo, po każdej transmisji na żywo mówi się tylko o małych rzeczach i łapie się za słówka. Wczoraj udało się nam doprowadzić do wejścia Ronaldo "Fenomeno" i porozmawiać z nim dla was, a pozostały po tym tylko kontrowersje
Karim Benzema za:realmadryt.pl

Parodie Romana #34

Parodia ddcinka z grudnia 2019 z M.Piekarskim "O Szymańskim i Karbowniku! Kiedy wyjeżdżać?..."
źródło:youtube.com

MSK Żilina przegrała z koronawirusem

MSK Żilina przegrała z koronawirusem
Pierwszy profesjonalny klub na Słowacji poległ w starciu z kryzysem wywołanym epidemią koronawirusa. MŠK Žilina, w którym występują 21-letni polski napastnik Dawid Kurminowski i obrońca 20-letni Jakub Kiwior, ogłosił, że od 1 kwietnia przechodzi w stan likwidacji. MŠK Žilina od 2002 roku siedmiokrotnie zdobywała mistrzostwo Słowacji.
za:przegladsportowy.pl

Dziś są urodziny legendarnego Jana Kollera

Dziś są urodziny legendarnego Jana Kollera

Edwin van der Sar podczas pracy w domu

Edwin van der Sar podczas pracy w domu

Kolekcja koszulek Jerome'a Boatenga

Kolekcja koszulek Jerome'a Boatenga
reklama