reklama

A gdyby ich tak zamienić fryzurami...

A gdyby ich tak zamienić fryzurami...
reklama

Zajęcia Rakiticia w czasie kwarantanny

Zajęcia Rakiticia w czasie kwarantanny
Nigdy nie spędzałem tyle czasu z moją żoną i dziećmi. Trenuję i uczę się. Uczę się z moimi dziećmi, a prawda jest taka, że do tego jeszcze codziennie trenuję. Mam tylko jeden dzień wolnego, gdy nie korzystam z mojej domowej siłowni. Mamy grupę na WhatsAppie, gdzie jest cały nasz skład. Mam też drugą grupę z kolegami z reprezentacji Chorwacji. Kolegą z Barcelony, z którym rozmawiam najwięcej jest Ter Stegen. Szatnia jest zjednoczona i pomagamy sobie, ponieważ niektórzy z nas są ze sobą naprawdę blisko.
Ivan Rakitić za:sport.es

Beckham porównał Messiego i CR7

Beckham porównał Messiego i CR7
Messi jest sam sobie klasą. Nie ma drugiego takiego jak on. Cristiano Ronaldo nie jest na jego poziomie, a i tak jest wysoko nad resztą.
David Beckham za:sport.es

"NIE WIDZĘ ŻYCIA BEZ PIŁKI" | GRAMY DALEJ. Droga do młodzieżowego mundialu

Seria „Niekochani” zaprezentowała Wam od środka funkcjonowanie pierwszej reprezentacji Polski – zarówno w tych trudnych, jak i szczęśliwych okresach z ostatnich kilkunastu miesięcy. To dobry moment, by pokazać, jak w chwili wielkiego wyzwania radzili sobie ich młodsi koledzy – podopieczni Jacka Magiery z kadry do lat 20, która w ubiegłym roku wystąpiła w rozgrywanych w Polsce młodzieżowych mistrzostwach świata FIFA U-20.
źródło:youtube.com
reklama

W Rumunii pojechali grubiej

W Rumunii pojechali grubiej

Najlepsze transfery "Dużego Pe"

Najlepsze transfery
Pod względem efektu „wow!” na pewno moim numerem jeden jest przejście Igora Angulo do Górnika Zabrze oraz późniejsze przedłużenie jego umowy. I za pierwszym, i za drugim razem była to naprawdę ciężka praca nad tym, żeby obie strony się ze sobą dogadały. Szczęśliwie udało się wszystko pogodzić, a Igor wszedł z buta w polskie rozgrywki. Był to ruch najmocniej formujący moją pozycję na rynku. Pod względem dumy z transferu umieściłbym go jednak dopiero na trzecim miejscu, bo choć trzeba było tutaj błysnąć okiem do wypatrzenia talentu i negocjacyjnymi umiejętnościami, nie był to aż tak nieoczywisty ruch jak te, o których powiem zaraz. Na drugim miejscu umieściłbym przejście Daniela Smugi do Górnika Zabrze. Wypatrzony na test-meczu „Ty Też Masz Szansę” czwartoligowy zawodnik, który mimo testów nie załapał się o szczebel wyżej, dopiero po roku od pierwszej obserwacji wyskoczył na pół sezonu do 3. ligi, po czym za naszą sprawą trafił na testy do czołowego zespołu ekstraklasy, na których nie pękł i wywalczył kontrakt. Historia jak z filmu, zwłaszcza że niedługo później zaliczył debiut w lidze i występy w eliminacjach do Ligi Europy, w której zanotował bramki i asysty. Wielka szkoda, że nie zdołał pozostać na tej wznoszącej fali. Cóż, niestety życie to nie bajka… Mam nadzieję, że Daniel wyciągnął wnioski z popełnionych błędów i że coś jeszcze z jego przygody z piłką wspólnymi siłami wyciągniemy. Bo że ma talent i potencjał na miarę ekstraklasy – pokazał bez cienia wątpliwości. Tak czy owak, jeżeli idzie o sam wykonany ruch, niemotywowane statusem młodzieżowca transfery z 3. ligi bezpośrednio do ekstraklasy zdarzają się naprawdę rzadko, więc byliśmy tutaj opór dumni z wykonanej pracy. Na pierwszym miejscu muszę natomiast umieścić całokształt działań z Danim Ramirezem. Przypomnę, że kiedy ten wychowanek Realu Madryt trafiał do Polski, przychodził tu z czwartego poziomu rozgrywek w Hiszpanii, czyli z rozgrywek okręgowych, w których mierzy się 360 zespołów. Dani myślał wówczas o zakończeniu kariery, myśląc, że już nic z jego grania nie będzie. Choć jego pierwszy sezon w Stomilu Olsztyn nie ułożył się po naszej myśli – na co wpływ miały m.in. problemy finansowo-organizacyjne tego klubu – pozytywne podejście zawodnika i nasza wspólna konsekwencja w dążeniu do celu sprawiły, że w kolejnych dwóch sezonach Dani stał się jednym z czołowych zawodników ekstraklasy.
Marcin "Duże Pe" Matuszewski za:igol.pl

Tak wyglądał 17-letni Akinfenwa

Tak wyglądał 17-letni Akinfenwa

A u Dybali jest grane :)

A u Dybali jest grane :)

Zlatan na tej samej półce, co Messi i CR7

Zlatan na tej samej półce, co Messi i CR7
Zlatan będzie zapamiętany, jako jeden z najwspanialszych napastników w dziejach. Stawiam go na tej samej półce, co Messiego i Cristiano Ronaldo. Gdziekolwiek był to zdobywał krajowe mistrzostwa, a do tego strzelał masę goli.
Roberto Mancini za:FCBarcelonaFl

Ich czas nie dotyka

Ich czas nie dotyka

Gdy Juergen Klopp zbudował skład BVB

Gdy Juergen Klopp zbudował skład BVB

Wakaso o grze przeciwko Messiemu i CR7

Wakaso o grze przeciwko Messiemu i CR7
Grałem przeciwko im obu - Messiemu i Ronaldo. Gdy kryjesz Messiego to nigdy nie wiesz, co zrobi z piłką. Nie przewidzisz jego ruchu. Kocham obu tych piłkarzy, ale Messi jest niebezpieczniejszy z piłką przy nodze.
Mubarak Wakaso za:FCBarcelonaFl

Trochę się pozmieniało

Trochę się pozmieniało

NAJGORSZA XI w karierze Wojciecha Szczęsnego!

Dzisiaj polski bramkarz ma urodziny, więc warto przypomnieć to zestawienie! :)
źródło:youtube.com

Załuska grał z dużymi nazwiskami

Załuska grał z dużymi nazwiskami
Czy jestem sentymentalny? Czasami łapię się na tym, że włączam na YouTubie skrót jakiegoś pamiętnego meczu z moim udziałem. Takie spotkania ogląda się z przyjemnością. To na przykład derby Glasgow, kiedy odtwarzam sobie w głowie atmosferę panującą na stadionie. Do tego ostatnie spotkania Pogoni w Szczecinie przy pełnych trybunach. Także derby Krakowa. Nie jestem dwudziestolatkiem, piłkę profesjonalnie uprawiam od 21 lat, trochę tych piłkarzy na swojej drodze spotkałem. W Celtiku Glasgow grałem z Virgilem van Dijkiem, Robbiem Keanem, czy z Fredrikiem Ljungbergiem, nie wyłączając szkockich piłkarzy, bardzo popularnych w swoim kraju. Barwy „The Boys” reprezentowałem przez sześć lat, spokojnie zestawiłbym z tego mocną jedenastką byłych kolegów.
Łukasz Załuska za:laczynaspilka.pl

Nowa fryzura Willy'ego Caballero

Nowa fryzura Willy'ego Caballero

Diletta Leotta i jej zabawa podczas kwarantanny

Piękna dziennikarka sportowa też nieźle się bawi w czasach #zostańwdomu.
źródło:youtube.com
reklama