reklama

Adebayor nie chce pomagać w walce z koronawirusem

Adebayor nie chce pomagać w walce z koronawirusem
Dla wszystkich, którzy zarzucają mi, że nie pomagam finansowo, mam prosty przekaz: tak, nie pomagam. Robię, co chcę i jem, co chcę. Możecie mnie porównywać do Eto’o czy do Drogby, ale ja nie jestem żadnym z nich. Jestem Emmanuelem Adebayorem. To ja przywiozłem koronawirusa z Paragwaju? To bardzo niefortunny zarzut, ale cóż, ten kraj taki już jest.
Emmanuel Adebayor za:dailymail.co.uk
reklama

Krychowiak wbija szpilkę w Zbigniewa Bońka

Krychowiak wbija szpilkę w Zbigniewa Bońka
Zapraszałem do swojego butiku pana Bońka, ale jak zawsze znalazł wymówkę, by się nie zjawić. Zawsze znajduje czas na Twittera, a jak przychodzi odpisać na ważnego maila, to nie ma czasu [...] Zazwyczaj teraz ojciec krzyczy na dzieci: "zostaw ten telefon, nie graj, nie oglądaj i porozmawiajmy, co się dzieje", czy wieczorami u prezesa jest na odwrót? Czy to dzieci proszą: "tatusiu, zostaw ten telefon, zostaw Twittera, opowiemy ci, co było w szkole". Jak to u niego jest?
Grzegorz Krychowiak za:Kanał Sportowy

Każdy kibic zna ten ból...

Każdy kibic zna ten ból...

Jan Tomaszewski znalazł następców Jerzego Brzęczka

Jan Tomaszewski znalazł następców Jerzego Brzęczka
W ekstraklasie można grać systemem 1-10-0-0 i zdobyć mistrzostwo. Ale to tylko nasza liga, rokrocznie weryfikowana przez europejskie puchary, w których opadamy w eliminacjach eliminacji. Brzęczek pozostał w tym świecie. Przez ten czas pokazał, że on może i z klubu wyszedł, ale klub z niego nie. Moim zdaniem powinien odejść, bo dziś nie mamy reprezentacji Polski takiej, jaką powinniśmy mieć, dysponując tak dobrymi zawodnikami. Z polskich trenerów podobają mi się dwa nazwiska – Michała Probierza i Piotra Stokowca. Ale ja zatrudniłbym obcokrajowca, by ten nie zwracał uwagi na media, zdanie pseudoekspertów i całe otoczenie reprezentacji. Jurek dawał sobą manipulować i doprowadzał do profanacji, biorąc do kadry na przykład Dominika Furmana, który ostatni raz grał w narodowych barwach dekadę temu.
Jan Tomaszewski za:Przegląd Sportowy
reklama

Angielscy giganci wchodzą do gry o Arkadiusza Milika

Angielscy giganci wchodzą do gry o Arkadiusza Milika
Arkadiusz Milik najprawdopodobniej nie przedłuży wygasającej w 2021 roku umowy z Napoli i nadchodzące lato będzie ostatnim momentem, żeby włoski zespół zarobił na jego sprzedaży. Wiele mówiło się o możliwych przenosinach Polaka do Juventusu, Schalke czy Atletico Madryt, jednak dziś włoskie media poinformowały, że do walki włączyły się dwa kluby z Londynu - Tottenham i Chelsea. Oba zespoły proponują wymianę zawodników z dopłatą. Spurs chce zaoferować za transfer Milika Lucasa Mourę, natomiast "The Blues" proponują wymianę za Jeremiego Bogę. Iworyjczyk jest co prawda piłkarzem Sassuolo, jednak Chelsea ma możliwość wykupienia go za 20 milionów euro. Samo Napoli z kolei było zainteresowane sprowadzeniem pomocnika już od jakiegoś czasu, więc może się okazać cenną "kartą przetargową" w negocjacjach między klubami. Aurelio de Laurentiis najchętniej otrzymałby za 26-latka jednak gotówkę i liczy, że zarobi na jego transferze około 40 milionów euro.
za:tuttosport.it

Braithwaite ukrywał przed żoną transfer do Barcelony

Braithwaite ukrywał przed żoną transfer do Barcelony
Czułem, że lepiej będzie poczekać i zobaczyć, jak wszystko się potoczy. Nie było powodu, żeby wzbudzać entuzjazm u osób, które mnie otaczają. Byłem podekscytowany, ale wiedziałem, że jeśli powiem to innym, będą o tym mówić przez cały czas. Zwykle mówię mojej żonie o wszystkim, ale o tym dowiedziała się zaledwie trzy dni przed podpisaniem kontraktu, ponieważ sprawa nagle wyciekła do mediów. Miało to miejsce rano, a nie widziałem się z nią do wieczora. Powiedziałem jej, że muszę z nią porozmawiać. Ona już wiedziała dlaczego.
Martin Braithwaite za:espnfc.com

Maciej Rybus opowiada o śmierci kolegi z Lokomotiwu

Maciej Rybus opowiada o śmierci kolegi z Lokomotiwu
Sasmochwalow był zawodnikiem drugiej drużyny, ale pojawiał się na naszych treningach. Pojechał z nami na obóz przygotowawczy, przychodził na zajęciach wyrównawcze, jeżeli dobrze pamiętam, trener wziął go też do kadry na mecz pucharowy. Dostał zawału serca podczas treningu indywidualnego, chyba w domu. Jestem w szoku. Trenował na sto procent, zdrowy, młody chłopak, 22 lata. Niby wszystko okej, a tu taka tragedia. Aż mnie zmroziło, jak o tym przeczytałem.
Maciej Rybus za:sportowefakty.wp.pl
reklama