reklama

Pochettino marzy o powrocie do Tottenhamu

Pochettino marzy o powrocie do Tottenhamu
To była niesamowita podróż, choć zakończyła się oczywiście w sposób, którego nikt nie chciał. Ale w głębi serca jestem pewien, że nasze drogi w przyszłości znów się skrzyżują. Od dnia, w którym opuściłem klub, moim marzeniem jest tam wrócić i spróbować dokończyć pracę, której nie zakończyliśmy. Byliśmy tak blisko zdobycia trofeów w Premier League oraz Lidze Mistrzów. Zatrzymaliśmy się, a ja nie mogę się doczekać, aby iść dalej. Jestem bardzo zmotywowany do rozpoczęcia nowego projektu. Ale Tottenham mam głęboko w sercu, chciałbym tam wrócić pewnego dnia, ponieważ ten klub i jego fani są wyjątkowi. Może nastąpi to za pięć lat, może za dziesięć. Ale zanim umrę, chcę ponownie dowodzić Tottenhamem i spróbować wygrać z nimi choć jeden tytuł. Chcę poczuć, co znaczy zdobycie trofeum razem z Tottenhamem. To byłaby okazja do odwdzięczenia się za miłość, którą kibice okazali nam od pierwszego dnia. To było niesamowite.
Mauricio Pochettino za:goal.com
reklama

Silvestre stawia Ronaldo nad CR7 i Messim

Silvestre stawia Ronaldo nad CR7 i Messim
Ronaldo był nie do powstrzymania. Nazywaliśmy go wtedy "El Fenomeno". Grałem przeciwko Lionelowi Messiemu, a w Manchesterze United występowałem razem z Cristiano Ronaldo. Ale on jest czymś innym pod względem szybkości. U Ronaldo Nazario wszystko jest na najwyższym poziomie. Cristiano ma trzy lub cztery sztuczki, których używa przez większość czasu, a "Ronnie" zawsze pokazywał coś innego. Wymyślał te rzeczy w trakcie gry, więc nie można było go zepchnąć do lewej lub prawej strony, ponieważ zawsze wydostawał się z tych sytuacji, bez względu na wszystko. Mógł strzelać z każdej pozycji. Czasem musiał grać w zasadzie na jednej nodze, a wciąż pokonywał obrońców w całej Europie.
Mikael Silvestre za:manutd.com

Niesamowity stadion na Węgrzech

Niesamowity stadion na Węgrzech
Na Pancho Arena występuje na co dzień Puskás Akadémia FC.

Rafał Gikiewicz pożegnał się z kibicami Unionu Berlin

Rafał Gikiewicz pożegnał się z kibicami Unionu Berlin
reklama

Timo Werner może trafić do włoskiego giganta

Timo Werner może trafić do włoskiego giganta
Wiem, że Timo Werner na pewno opuści RB Lipsk. Jego agenci szukają dla niego najlepszego rozwiązania. Rozmawiają z Juventusem i Interem Mediolan, chcą zatem, żeby zmienił kluby. Prawdopodobnie rozmawiają także z Liverpoolem, ponieważ ten klub chciał go od dawna. Nie wiem, czy w tej chwili jest właściwym graczem dla Liverpoolu, ponieważ w formacji ofensywnej nie potrzebują żadnych wzmocnień. Mają Firmino, Salaha i Mané! Trudno jest im więc wydać dużo pieniędzy na gracza, który prawdopodobnie będzie pełnił rolę zmiennika. Zobaczymy, co się wydarzy, ale w tej chwili nie ma porozumienia między Liverpoolem i Lipskiem.
Gianluca Di Marzio za:Sky Sports

Korona Kielce rozwiązała kontrakty z dwoma piłkarzami

Korona Kielce rozwiązała kontrakty z dwoma piłkarzami
Korona Kielce poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z Ivanem Marquezem i Rodrigo Zalazarem z winy zawodników. Powodem takiej decyzji był brak reakcji piłkarzy na wezwanie do stawienia się w klubie w celu rozpoczęcia treningów.
za:korona-kielce.pl

Straszna wiadomość dla piłkarzy

Straszna wiadomość dla piłkarzy
reklama