reklama

Rada Cristiano Ronaldo dla Louisa Sahy

Rada Cristiano Ronaldo dla Louisa Sahy
Cristiano był ode mnie młodszy, często mi powtarzał, że w trakcie gry powinienem więcej się uśmiechać. Chociaż miałem więcej doświadczenia, uświadomiłem sobie, że to prawda. Ludzie często nie potrafili zrozumieć Cristiano i się sfrustrowali, bo nie grali w jego lidze. Ronaldo jest tak normalny, że to może brzmieć dziwnie.
Louis Saha za:goal.com
reklama

Dlatego Janczyk nie trafił do Chelsea w 2005 roku

Dlatego Janczyk nie trafił do Chelsea w 2005 roku
Wszyscy o mnie wypowiadali się dobrze, Chelsea proponowała mi pozostanie w klubie. Ale w tym czasie, gdy byłem na testach w Londynie doszło do wielkiej tragedii, zmarł papież Jan Paweł II. To mnie zszokowało i uznałem, że muszę wrócić do domu.
Dawid Janczyk za:sport.se.pl

Najwięksi bohaterowie naszych czasów

Najwięksi bohaterowie naszych czasów

Neville odpowiedział żonie Angela Di Marii

Neville odpowiedział żonie Angela Di Marii
Będę bronił do końca mojego miasta. Żona Di Marii miała tu złe doświadczenie, gdy włamano się do ich domu. To wpływa na jej opinię. Spójrzmy na drugą stronę ulicy. Sergio Aguero od lat mieszka w Manchesterze i nie spieszy się z wyjazdem. Temu transferowi towarzyszyła spora ekscytacja. Pozyskaliśmy topowego piłkarza, ale Angel Di Maria w Manchesterze był fatalny. Wiązałem z nim duże nadzieje, ale on od pierwszego dnia zawodził.
Gary Neville za:goal.com
reklama

Van der Sar wspomina Zidane'a w Juventusie

Van der Sar wspomina Zidane'a w Juventusie
Nie należał do zbyt rozmownych. To było dla mnie trudne, ponieważ w tamtym czasie nie mówił zbyt dobrze po angielsku, tylko po francusku i włosku. Jednak gdy dostawał piłkę, wszystko się zmieniało. Oczywiście miał też swoją ciemną stronę i dlatego otrzymywał czerwone kartki. Wobec piłki był jednak bardzo delikatny. Bez niej tracił swoją elegancję. Pewnego dnia przyjechał na trening w Fiacie, miał na sobie dżinsy, koszulę Levis i buty Adidasa. Wyróżniał się, bo inni gracze woleli takie marki jak Ferrari, Dolce & Gabbana czy Versace.
Edwin van der Sar za:Ziggo Sport

Setien chciałby ściągnąć do Barcy Fabiana Ruiza

Setien chciałby ściągnąć do Barcy Fabiana Ruiza
Życzę Fabianowi Ruizowi wszystkiego najlepszego i nie ukrywam, że chętnie sprowadziłbym go do Barcelony. Jego rozwój był bardzo gwałtowny. Potrzebował tylko okazji i świetnie ją wykorzystał. To nie tylko świetny gracz, ale także świetna osoba. Trenowałem go przez rok, co wystarczyło mi, abym mógł stwierdzić, że jest graczem o niesamowitym potencjale, którego nie może zmarnować.
Quique Setien za:football-italia.net

Michał Kucharczyk nie wyklucza powrotu do Legii

Michał Kucharczyk nie wyklucza powrotu do Legii
W środę kapitan drużyny przekazał informację, że jest możliwość zakończenia rozgrywek. Wtedy Zenit miałby zostać mistrzem. Dwie pierwsze drużyny z drugiej ligi dostałyby licencję na grę w pierwszej lidze, która zostałaby powiększona o dwa zespoły. W tym momencie nie myślę o całej sytuacji. Myślę, co będzie z ligą: czy wrócimy do grania, czy nie. My zawodnicy nie powinniśmy się skupiać na przyszłości. Jeśli rozgrywki będą kontynuowane musimy być w pełni przygotowani. Mam kontrakt do 31 maja. Potem będę wolnym zawodnikiem. Powrót do Legii? Nie jest to ode mnie zależne. Daję zielone światło. Wszystko zależy od zarządzających klubem.
Michał Kucharczyk za:TVP Sport
reklama