reklama

Najciekawsze oferty w karierze Radosława Majewskiego

Najciekawsze oferty w karierze Radosława Majewskiego
W sezonie 2009/2010 były spekulacje, że po udanym okresie w Nottingham powinienem odejść do lepszego klubu. Pojawiły się mało konkretne rozmowy z Newcastle, ale na tym się skończyło. Poza tym, trafiła się też okazja przenosin do Boltonu, który jednak także grał w Championship. Miałem również szansę znaleźć się na testach w Cetliku, a gdy grałem dla Groclinu, to mogłem odejść do Osasuny.
Radosław Majewski za:Kanał Sportowy
reklama

Samuel Umtiti wypada z treningów

Samuel Umtiti wypada z treningów

Oficjalny komunikat Napoli w sprawie Cucurelli

Oficjalny komunikat Napoli w sprawie Cucurelli
W temacie "fake news" (nigdy nie przestaniemy walczyć z manipulowaniem informacjami) czytamy, że Napoli jest bardzo zainteresowane Cucurellą i nawet prezes De Laurentiis dzwoni co trzy dni do prezesa Getafe. To fałszywa wiadomość. De Laurentiis nawet nie wie, kto jest prezesem Getafe i nigdy nie rozmawiał ze swoimi współpracownikami o żadnym Cucurelli.
Napoli za:sscnapoli.it

''Cieszynka'' podsumowująca 2020 rok

''Cieszynka'' podsumowująca 2020 rok
reklama

Spotkanie Zidane'a i Hazarda przed powrotem do treningów

Zinedine Zidane wpadł na Edena Hazarda na parkingu w Valdebebas i uciął sobie z nim pogawędkę. Media podkreślają, że belgijski gwiazdor pokazał się z bardzo dobrej strony, tym razem dbając o swoją sylwetkę podczas odpoczynku od treningów!

Ander Herrera pod wielkim wrażeniem Mbappe

Ander Herrera pod wielkim wrażeniem Mbappe
Jeśli mam być szczery, to czasami wygląda to tak, jakby Kylian trenował z dziećmi. Jego sposób biegania sprawia, że zostajesz daleko za nim. Wyglądamy jak dzieci, a on jak Usain Bolt! W futbolu jest wielu szybkich graczy, których ciężko dogonić, ale Kylian ma do tego zdolności strzeleckie. Nie jest łatwo odnaleźć równowagę pomiędzy tymi czynnikami. To właśnie to sprawia, że uważam, iż do 2025 r. może zostać zwycięzcą plebiscytu Złotej Piłki.
Ander Herrera za:espnfc.com

Amin Younes chce pomocy w zarządzaniu finansami dla młodych piłkarzy

Amin Younes chce pomocy w zarządzaniu finansami dla młodych piłkarzy
Młodzi piłkarze potrafią świetnie grać w piłkę, ale niewielu z nich wie, co to jest rachunek oszczędnościowy w banku albo jak należy się przygotować do życia po karierze. Nie powinno się młodych piłkarzy wyżymać niczym cytryny na podstawie ich talentu. Trzeba im pomóc. Wielu piłkarzy wywodzi się z ubogich środowisk i nagle stają się gwiazdami. Oni nie są nauczeni tego, jak obchodzić się z pieniędzmi. Ja sam wywodzę się z takiego środowiska, ale miałem szczęście, bo mój ojciec zajął się początkowo moimi finansami. Poza tym, bardzo pomogło mi to, że zostałem zawodowcem w Gladbach, ponieważ ten klub to wyjątek i jest prowadzony z głową, gdzie na takie rzeczy zwraca się uwagę. Nie każdy ma jednak takie szczęście. Mam pewien pomysł. Powinno się wprowadzić przepis, że młodzi gracze do pewnego wieku otrzymują tylko część wynagrodzenia. Reszta trafiałaby na konto, z którego piłkarz mógłby skorzystać dopiero po zakończeniu kariery. Jest wielu takich, którzy byli profesjonalnymi piłkarzami przez rok czy dwa i w tym czasie zdążyli wszystko wydać i potem mają problemy. My, piłkarze, zarabiamy dużo i żyjemy z dala od normalnego świata. A mimo to, wielu z nas nie ma z czego żyć po zawieszeniu korków na kołku.
Amin Younes za:t-online.de
reklama