reklama

Piłkarz Jagiellonii przewiduje pogorszenie poziomu ligi

Piłkarz Jagiellonii przewiduje pogorszenie poziomu ligi
Dużo pracowałem indywidualnie w domu nad aspektami, na które zbytnio nie było czasu podczas zajęć drużynowych na boisku. Wiele z takich mankamentów, że tak powiem "na ciele" można było poprawić. Niemniej myślę, że troszkę ciężko będzie wrócić do dyspozycji, którą prezentowaliśmy przed okresem kwarantanny. I mówię tu o każdym zawodniku Ekstraklasy, nie tylko o sobie. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, bo jesteśmy w nieco gorszej formie. Uważam jednak, że sytuacja w lidze raczej nie wywróci się do góry nogami z tego powodu, bo każda drużyna przechodziła przez coś takiego samego. Powinno więc to wyglądać w miarę podobnie jak wcześniej, tylko poziom meczów może być trochę niższy ze względu na długą przerwę i krótki okres przygotowawczy.
Bartosz Bida za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Przewidywane stroje europejskich gigantów na sezon 20/21

Stroje Juventusu
W Internecie pojawia się coraz więcej przecieków ze strojami europejskich gigantów na przyszły sezon. Serwis "B/R Football" zebrał te doniesienia i przedstawił jak te trykoty będą wyglądały już na piłkarzach!

Już za tydzień wraca Bundesliga!

Już za tydzień wraca Bundesliga!

Dwóch piłkarzy, których nie cierpi Chiellini

Dwóch piłkarzy, których nie cierpi Chiellini
Zawiodłem się w życiu na dwóch piłkarzach i w stu procentach potwierdzam to, co napisałem w książce. Balotelli to negatywna postać, która nie szanuje grupy. Podczas Pucharu Konfederacji w Brazylii w 2013 roku nie pomógł nam w niczym, zasługiwał tylko na to, żeby dać mu z liścia. Niektórzy ludzie twierdzą, że znajdował się w gronie pięciu najlepszych napastników na świecie. Ja jednak nigdy nie uważałem go za gracza z najlepszej 10 czy 20 snajperów. Był jednak ktoś gorszy, Felipe Melo. Najgorszy z najgorszych. Nie mogę znieść ludzi, którym brakuje szacunku, którzy zawsze szukają konfliktu. Przebywanie z nim to ciągła gotowość do tego, że wywiąże się z tego bójka. Mówiłem trenerom, że to czarna owca. Nie żywię do nich żadnej urazy ani jej nie potrzebuję. Jeśli będę potrzebował podzielić się czymś z tymi piłkarzami, zrobię to. Nie jestem może najlepszym przyjacielem dla każdego, ale ta dwójka wykraczała poza jakiekolwiek limity.
Giorgio Chiellini za:football-italia.net
reklama

Najciekawsze oferty w karierze Radosława Majewskiego

Najciekawsze oferty w karierze Radosława Majewskiego
W sezonie 2009/2010 były spekulacje, że po udanym okresie w Nottingham powinienem odejść do lepszego klubu. Pojawiły się mało konkretne rozmowy z Newcastle, ale na tym się skończyło. Poza tym, trafiła się też okazja przenosin do Boltonu, który jednak także grał w Championship. Miałem również szansę znaleźć się na testach w Cetliku, a gdy grałem dla Groclinu, to mogłem odejść do Osasuny.
Radosław Majewski za:Kanał Sportowy

Samuel Umtiti wypada z treningów

Samuel Umtiti wypada z treningów

Oficjalny komunikat Napoli w sprawie Cucurelli

Oficjalny komunikat Napoli w sprawie Cucurelli
W temacie "fake news" (nigdy nie przestaniemy walczyć z manipulowaniem informacjami) czytamy, że Napoli jest bardzo zainteresowane Cucurellą i nawet prezes De Laurentiis dzwoni co trzy dni do prezesa Getafe. To fałszywa wiadomość. De Laurentiis nawet nie wie, kto jest prezesem Getafe i nigdy nie rozmawiał ze swoimi współpracownikami o żadnym Cucurelli.
Napoli za:sscnapoli.it
reklama