reklama

Chiellini kontra Balotelli i Melo

Chiellini kontra Balotelli i Melo
reklama

LEGENDARNY gol Dennisa Bergkampa

Ten gol ma już 18 lat... Ale nic się nie zestarzał! To prawdziwy popis geniuszu Holendra, który dzisiaj ma urodziny. Przeżyjmy to jeszcze raz!
źródło:youtube.com

FUTBOL BEZ CENZURY: NEWCASTLE UNITED

W dzisiejszym odcinku o nowym właścicielu Newcastle United, o historii klubu, o największych sukcesach i o tym jak kibice "Srok" stracili zaufanie do Mike'a Ashley'a.
źródło:youtube.com

Urodziny legendy

Urodziny legendy
reklama

Kibice z Indii już witają Angulo

Kibice z Indii już witają Angulo
Jestem w kontakcie z kilkoma klubami ligi indyjskiej, w tym ze wspomnianą Keralą, ale nie otrzymałem jeszcze oficjalnej oferty. W Indiach gra wielu moich rodaków, z niektórymi z nich rozmawiałem. Wypowiadają się bardzo pozytywnie o lidze, kraju... Przekonują, że rozgrywki są tam ciekawe, jest porządna rywalizacja, na stadionach dobra atmosfera i oddani kibice. W tym tygodniu dostałem setki wiadomości od fanów Kerali. W tamtejszych mediach pojawiły się informacje, że jestem blisko klubu. Kibice wysyłali wiadomości m.in. na Instagramie, jedni mnie witali, inni dopytywali, czy doszedłem już do porozumienia z władzami klubu oraz kiedy podpiszę kontrakt. Widać, że piłka jest tam popularna.
Igor Angulo za:przegladsportowy.pl

Kiko Ramirez twierdzi, że Buksa nadaje się do Barcelony

Kiko Ramirez twierdzi, że Buksa nadaje się do Barcelony
Dlaczego Barcelona zapytała o Buksę? Bo on ma 17 lat i duży talent. Gdyby miał 24 lata, to nie byłoby tematu. Ja to widzę tak: gdyby to się skonkretyzowało, to warto skorzystać. Przecież do Wisły Buksa zawsze zdążyłby wrócić. A tak, trafiłby do Barcelony B, która ma szansę awansu do Segunda A. A granie w Segunda to już coś. Plus co oczywiste: monitorowanie jego postępów przez pierwszy zespół. Czyli, wszystko byłoby w rękach Buksy. Poza tym. Ja wierzę w Polaków. Oni są inni od Latynosów, dla których, choć oczywiście nie dla wszystkich, liczy się fiesta. A Polak to człowiek pracowity, szanujący innych. To pasuje do filozofii La Masii. Wiem, że i Buksa, i jego otoczenie właśnie takie jest. Rozsądne, odpowiedzialne, szanujące innych.
Kiko Ramirez za:sport.se.pl

Prawie jak... Rooney

Prawie jak... Rooney
reklama