reklama

Toni Kroos chce zakończyć karierę w Realu

Toni Kroos chce zakończyć karierę w Realu
Czy wypełnię kontrakt z Realem do 2023 roku? Trzy lata w futbolu to bardzo długo, a trzy lata w Realu Madryt - jeszcze dłużej. Definitywnie chcę spędzić te trzy lata w Realu. Wtedy w wieku 33 lat będzie dobry moment, by zapytać samego siebie: "Jaka jest moja sytuacja fizyczna? Jaka jest motywacja? Czy w ogóle chcę dalej grać?". Zobaczymy. Nigdy nie przeczytasz na mój temat jednej rzeczy: „Kroos odchodzi na kolejne dwa sezony do Chin”, czy jakiejś takiej historii. Możesz o tym zapomnieć. Nie wyobrażam sobie, żeby opcją dla mnie było znowu przejście gdzieś indziej. Jeśli coś się wydarzy i powiesz sobie: "Jest dobrze, jeszcze jeden rok tutaj, bo ciągle jesteś wystarczająco dobry i ciągle chcesz to robić", wtedy bym tego nie wykluczał. Jednak kolejna zmiana, na przykład na Anglię, gdzie gra się bardzo fizycznie... Nie mogę wyobrazić sobie tego w wieku 33 lat.
Toni Kroos za:eurosport.de
reklama

Asystent Pepa Guardioli zapowiada przenosiny do Włoch!

Asystent Pepa Guardioli zapowiada przenosiny do Włoch!
Przyszłość we Włoszech? Mogę powiedzieć, że Pep uwielbia ten kraj, utrzymuje tam przyjaźnie i ma z nim powiązania. Serie A wraca do czołówki po nieco mniej chwalebnych chwilach, których doświadczyła w ostatnim czasie. Gdy Guardiola rozpoczynał pracę jako szkoleniowiec, jego ideą było trenowanie drużyn w czterech głównych ligach - w Hiszpanii, Niemczech, Anglii i Włoszech. Nie mówię, że tak na pewno się stanie, ale dlaczego nie? To jest w jego planach.
Manel Estiarte, asystent Pepa Guardioli za:Manchester Evening News

OFICJALNIE: Koniec sezonu w Belgii!

OFICJALNIE: Koniec sezonu w Belgii!
Belgowie oficjalnie zadecydowali o zakończeniu sezonu Eerste klasse A, uznając stan po rozegraniu 29 kolejek za ostateczny. W wyniku tych rozstrzygnięć mistrzem Belgii został Club Brugge, który ma 15 punktów przewagi nad drugim Gentem. Ligowe podium zamyka Charleroi, a kolejne pozycje premiowane grą w eliminacjach do Ligi Europy zajmują Royal Antwerp i Standard Liege. Z najwyższą klasą rozgrywkową żegna się Waasland-Beveren.
za:goal.com

Kosmiczna karta TOTSSF Roberta Lewandowskiego

Kosmiczna karta TOTSSF Roberta Lewandowskiego
reklama

Chiellini wspomina wybryki Arturo Vidala

Chiellini wspomina wybryki Arturo Vidala
Piłkarz nie jest ani diabłem, ani świętym. Należy wprowadzić zupełnie inne rozróżnienie - między tymi, którzy są prawdziwi, a fałszywymi. Vidal czasami wychodził na miasto i pił więcej, niż powinien. Wszyscy o tym wiedzieli. Można powiedzieć, że alkohol był jego słabością. Nie podważa to jednak tego, że jest mistrzem. Słabości są częścią ludzkiej natury. Liczy się to, jakie ma to konsekwencje dla drużyny. Wspaniały Arturo kilka razy w roku nie pojawiał się na treningach, a kiedy czasami na nie przychodził, powiedzmy, że był raczej wesoły. Nadal pamiętam naszą trasę przedsezonową w USA. Byliśmy w Miami i w noc przed naszym ostatnim treningiem dostaliśmy wolne. Następnego ranka Arturo nie było nigdzie widać. Trzeba go było siłą wyciągać z łóżka. Tego dnia próbowaliśmy też nowy sprzęt treningowy, byliśmy wszyscy ubrani na czarno, w 40-stopniowym upale. Conte nie mógł się doczekać, aby wyrzucić go z drużyny, żeby dać innym przykład. Po dziesięciu minutach Arturo nadal wyglądał na pijanego i nie widział, gdy mijała go piłka. Na koniec biegał jednak jak szalony i wyprzedzał wszystkich na 20 metrach.
Giorgio Chiellini za:football-italia.net

Arka Gdynia obniża piłkarzom pensje

Arka Gdynia obniża piłkarzom pensje
Arka Gdynia poinformowała w oficjalnym komunikacie na swojej stronie o osiągnięciu pełnego porozumienia ze wszystkimi piłkarzami pierwszej drużyny w sprawie obniżenia pensji. Wysokość obniżki została ustalona w porozumieniu z Radą Drużyny, jednak nie została ona podana do wiadomości publicznej.
za:arka.gdynia.pl

Christian Gytkjaer podpisał aneks do umowy z Lechem Poznań

Christian Gytkjaer podpisał aneks do umowy z Lechem Poznań
Christian Gytkjaer kilka tygodni temu poinformował, że nie zamierza przedłużać wygasającego z dniem 30 czerwca kontraktu z Lechem Poznań. Poznański klub poinformował jednak, że Duńczyk podpisał aneks do umowy, na mocy którego będzie zawodnikiem "Kolejorza" do zakończenia sezonu 2019/20, który z powodu pandemii koronawirusa zakończy się w późniejszym terminie. W drużynie z Poznania jest jeszcze kilku zawodników, którzy znajdowali się w podobnej sytuacji co Gytkjaer, jednak to 30-latek jako pierwszy zdecydował się na przedłużenie umowy.
za:lechpoznan.pl
reklama