reklama

Mitchell Weiser podwyższa prowadzenie Bayeru

Diaby dorzuca piłkę z lewego skrzydła, Weiser wyskakuje do główki i Bayer prowadzi z Werderem już 1-3!
reklama

Motywacja Alexa Songa przy transferze do Barcy

Motywacja Alexa Songa przy transferze do Barcy
Kiedy zobaczyłem, ile będę zarabiać w Barcelonie przez pięć lat, nie miałem wątpliwości co do oferty, myślałem o mojej żonie i dzieciach, jak też o tym, że koniecznym jest, abyśmy poza futbolem mogli wieść komfortowy żywot. Gdy rozmawiałem z dyrektorem sportowym Barcy, usłyszałem, że nie będę grał zbyt często, ale to mnie nie obchodziło, ponieważ wiedziałem, że będę milionerem. Mogłem kupować, co chciałem, urządzać szalone imprezy i tak dalej. Pojechałem na trening, gdzie zobaczyłem króla Thierry'ego Henry'ego, który przyjechał w prawdziwym cacku. I powiedziałem sobie, że też chcę taki samochód, za wszelką cenę... a potem go kupiłem. Prawda jest jednak taka, że w ciągu ostatnich czterech lat w klubie zacząłem życiowo wygrywać, bo wypłata zdecydowanie wzrosła, wtedy zrozumiałem, że jestem rozrzutny. Osiem lat w Londynie, a nie miałem na koncie nawet 100 tysięcy funtów. Ludzie myśleli, że byłem milionerem, ale tak nie było.
Alex Song za:lionindomptable.com

Rumuński napastnik znów na celowniku Legii

Rumuński napastnik znów na celowniku Legii
29-letni Denis Alibec jest najlepszym strzelcem Astry Giurgiu w tym sezonie, jednak rumuński klub chce za niego około 1,5 miliona euro, co w dobie kryzysu wydaje się kwotą poza zasięgiem polskich klubów.

Drugi gol Kaia Havertza z Werderem Brema

Drugi raz Kai Havertz pokonuje Pavlenkę z główki! A Bayer prowadzi 1-2!
reklama

Gebre Selasie szybko doprowadza do remisu

Czeski obrońca świetnie znalazł się w polu karnym po rzucie rożnym dla Werderu i mamy remis 1-1!

Kai Havertz zapakował gola Werderowi

Diaby dorzuca z prawego skrzydła i Kai Havertz świetnym strzałem głową pokonuje Pavlenkę! 0-1 dla Leverkusen!

Wznowienie rozgrywek we Włoszech w późniejszym terminie

Wznowienie rozgrywek we Włoszech w późniejszym terminie
Jak podał portal "Football Italia", premier Włoch Giuseppe Conte podpisał nowy dekret o zawieszeniu wszystkich wydarzeń zbiorowych i rozgrywek sportowych do dnia 14 czerwca włącznie. Oznacza to, że wznowienie rozgrywek Serie A zostanie przesunięte co najmniej o jeden tydzień. Do tej pory jedną z rozważanych dat powrotu był 13 czerwca, jednak już wiadomo, że tak się nie stanie. W tej sytuacji Serie A powróci najprawdopodobniej w pierwszym możliwym terminie po 14 czerwca, gdyż w poniedziałek kluby dostały zezwolenie na prowadzenie treningów.
za:football-italia.net
reklama