reklama

Tak zaczęło się wielkie pasmo sukcesów CR7 w LM

Tak zaczęło się wielkie pasmo sukcesów CR7 w LM
reklama

Hajto opowiada o chrzcie na obozie Hutnika Kraków

Hajto opowiada o chrzcie na obozie Hutnika Kraków
To był test w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Podczas pierwszego obozu przygotowawczego musiałem odpowiadać na pytania od tzw. starszyzny, coś na kształt egzaminu ustnego. Cała drużyna zebrała się w jednym pokoju, na środku postawiono stół, za którym usiadło czterech czy pięciu zawodników. Gdy moje odpowiedzi im się podobały, dostawałem plusy. Jeśli nie, przyznawano mi minusy. Nagle oni położyli klubową koszulkę na podłodze. Powinienem był ją podnieść, ale to zignorowałem. Natychmiast usłyszałem: "minus dziesięć". Na koniec miałem 46 punktów na minusie. Co to oznaczało? Że dostanę 46 uderzeń na tyłek. Klapkiem, który przed każdym ciosem był moczony w wodzie. W pewnym momencie nie mogłem już tego znieść, łzy napłynęły mi do oczu. Mój tyłek był cały czerwony. Ale jakoś udało mi się wytrzymać do końca.
Tomasz Hajto za:11 Freunde

N'Golo Kante zapuścił włosy

N'Golo Kante zapuścił włosy

Finał Pucharu Polski nie odbędzie się na Narodowym

Finał Pucharu Polski nie odbędzie się na Narodowym
Gdy już będziemy wiedzieć, kto gra w półfinale Pucharu Polski, to będziemy mogli podjąć decyzję, gdzie zorganizować decydujący mecz. Taki finał, nawet w trudnych czasach, musi mieć swoją oprawę i wygląd. Chcemy na pewno jakiegoś fajnego, małego stadionu. Jeżeli będziemy grać bez kibiców, to zamierzamy za jedną i drugą bramką ułożyć tzw. sektorówki obu klubów, myślimy również o innych rzeczach. Niech finał pozostanie finałem. Niestety, z wiadomych względów nie możemy grać na Stadionie Narodowym.
Zbigniew Boniek za:onet.pl
reklama

Solskjaer w końcu jest zadowolony z kadry

Solskjaer w końcu jest zadowolony z kadry
Wolę mieć w składzie dziury niż dupków. Osobowość jest bardzo ważna, bo uprawiamy sport zespołowy. Chcemy, żeby piłkarze mieli ego, ale jednocześnie byli w stanie dostosować się do drużyny. W marcu zeszłego roku zawodnicy byli zmęczeni fizycznie i psychicznie. Zaczęli myśleć negatywnie. Nie podobało mi się wiele rzeczy, ale z rozwiązaniem niektórych trzeba było poczekać do lata. Czuję, że teraz wreszcie w drużynie nie mamy żadnego "zgniłego jabłka". Kiedy wygrywasz, to wszystko staje się łatwe. W trudnych chwilach można zobaczyć, kto ma odpowiednią mentalność.
Ole Gunnar Solskjaer za:goal.com

Jedyny piłkarz, którego brakuje Liverpoolowi

Jedyny piłkarz, którego brakuje Liverpoolowi
Napoli będzie trudno awansować do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Klub może być zmuszony do sprzedaży najważniejszych zawodników. Kandydatami do transferu są w pierwszej kolejności Fabian Ruiz i Kalidou Koulibaly. Juergenowi Kloppowi brakuje już tylko jednego elementu, by skompletować stratosferyczny skład. Środek obrony: Virgil van Dijk - Koulibaly byłby nie do przejścia. Warto zauważyć, że Liverpool nie ma problemów finansowych, więc taki transfer byłby w jego zasięgu. Nie sądzę, by był ktoś lepszy do wspólnej gry z van Dijkiem. Koulibaly ma 28 lat. To świetny wiek, a w dodatku jest szybki, silny, to prawdziwy lider. Od razu wszedłby do pierwszego składu Liverpoolu. Nikt nie chciałby grać przeciwko niemu i van Dijkowi.
Andrea Dossena za:goal.com

Dawno temu w ekipie Palermo...

Dawno temu w ekipie Palermo...
reklama