reklama

Polski stylista o wymaganiach Firmino

Polski stylista o wymaganiach Firmino
Gdy go spytałem, jaki chce garnitur, miał tylko jedno życzenie: ma być lepszy od Mohameda Salaha. Widać, że rywalizują na tym polu. Firmino jest w świecie piłki ikoną stylu i wyznacznikiem trendów. W rozmowach z innymi zawodnikami zawsze pojawia się jego temat, wszyscy doskonale wiedzą, co Bobby nosi i chcą się ubierać podobnie. Raz mnie zaskoczył. Potrzebował na imprezę żółty frak, ale taki, żeby marynarkę można było założyć na gołe ciało. Rany, nie wiedziałem, jak się za to zabrać! Ostatecznie nie musiałem, bo termin był zbyt krótki i zwyczajnie nie zdążylibyśmy.
stylista Michał Frąckowiak za:przegladsportowy.pl
reklama

Zarażony piłkarz w Bournemouth!

Zarażony piłkarz w Bournemouth!
Bournemouth poinformowało, że jeden z piłkarzy uzyskał pozytywny wynik w teście na występowanie koronawirusa w organizmie. Dane zawodnika nie zostaną upublicznione.
za: Simon Stone na Twitterze

Cillian Sheridan o obostrzeniach w Polsce

Cillian Sheridan o obostrzeniach w Polsce
Przez cały czas tego zamknięcia byłem w Polsce. Nie mówię po polsku, ale rozumiem zasady obowiązujące tutaj bardziej niż te w Wielkiej Brytanii.
Cillian Sheridan za:Twitter

"Król Eric" ma urodziny!

reklama

35-letni Piszczu-Power

35-letni Piszczu-Power

Tego dnia w 2014 roku Real zdobył 10 Ligę Mistrzów

Tego dnia w 2014 roku Real zdobył 10 Ligę Mistrzów

Transferowe dyskusje w PSG

Transferowe dyskusje w PSG

FUTBOL BEZ CENZURY: FARBOWANE LISY

Reportaż przedstawiający kontrowersyjne wydarzenia ze świata piłki nożnej. W dzisiejszym odcinku o "Farbowanych lisach", czyli obcokrajowcach w reprezentacji Polski.
źródło:youtube.com

Jose Mourinho oczami Fabregasa

Jose Mourinho oczami Fabregasa
Jose ma jeden system, ale on świetnie się w nim odnajduje. Ma odpowiednich piłkarzy do tego systemu. Gdy pierwszy raz się spotkaliśmy to powiedział mi: "Potrzebuję dwóch piłkarzy. Pozyskam Diego Costę. Jeśli do mnie przyjdziesz...". Narysował mi drużynę na papierze i powiedział: "Ta drużyna zdobędzie mistrzostwo". Po pracy z nim wiem, że to trener, który potrafi wpłynąć na umysł zawodnika. To świetny trener dla świetnych zawodników. On bawi się głową. Pobudza cię. Pewnego dnia świetnie radziliśmy sobie w lidze, a on pisał do nas wiadomości, jak dobrzy jesteśmy i jak świetnie zagraliśmy... Innym razem wiadomość: "Dzisiaj byliście gówniani". W taki sposób bawi się z tobą.
Cesc Fabregas za:goal.com

Rada Higuaina dla Lautaro Martineza

Rada Higuaina dla Lautaro Martineza
Nie ma wątpliwości, że Lautaro ma wszystko, czego potrzeba do bycia numerem "9" w drużynie Argentyny. To zależy od niego. To zależy od pewności siebie. W wieku Lautaro zmagałem się z niewielką krytyką. Lautaro ma przed sobą długą karierę i będą momenty, gdy będzie musiał zmierzyć się z krytyką. Na pewno tak będzie... Kariera nie jest tylko usłana różami. W takich momentach trzeba pokazać, że jest się silnym.
Gonzalo Higuain za:espn.com

Mecze w TV: 24 Maja 2020

13 :30Eleven Sports 2 i 3
HSV vs Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
13 :30Eleven Sports 4
Karlsruher SC vs VfL Bochum
2. Bundesliga
13 :30Eleven Sports 3
Holstein Kiel vs VfB Stuttgart
2. Bundesliga
13 :30Eleven Sports 1
Schalke vs Augsburg
Bundesliga
15 :30Eleven Sports 1
1. FSV Mainz 05 vs RB Lipsk
Bundesliga
18 :00Canal+ Sport
1. FC Köln vs Fortuna Düsseldorf
Bundesliga

Tak to wygląda w tym roku...

Tak to wygląda w tym roku...

Wszyscy pracownicy Legii z negatywnymi wynikami

Wszyscy pracownicy Legii z negatywnymi wynikami

Zbigniew Boniek wnioskuje o powrót kibiców na stadiony

Zbigniew Boniek wnioskuje o powrót kibiców na stadiony
Wszyscy chcemy powrotu do normalności. Skoro odmrażamy galerie handlowe, zakłady kosmetyczne, fryzjerskie, restauracje, ogrody i parki, to wydaje mi się, że można zacząć powoli myśleć także o meczach i stadionach. Ale oczywiście jako o imprezach niemasowych, z maksymalną liczbą 999 widzów. Przy mądrym zarządzaniu i przestrzeganiu wszystkich wymogów, które w czwartek przedstawiłem panu premierowi Morawieckiemu, dałoby się to zrobić. Stadiony mogłyby być zapełnione maksymalnie w 20 procentach, ale liczba widzów nie mogłaby przekroczyć 999 osób. Byłoby miejsce i dla sponsorów, i fanów, z zachowaniem wszelkiej ostrożności, odległości i dbałości o bezpieczeństwo. Bylibyśmy chyba pierwszym krajem na świecie, który coś takiego by zrobił. Skoro mogę iść do parku, kościoła i marketu, to czemu nie mógłbym pójść na stadion, skoro grają? PZPN przygotował specjalny program i zasady, według których postępowałyby kluby. To nasza idea, jeśli rząd zaakceptuje pomysł, dokończymy rozgrywki z kibicami. Jeśli nie – to dokończymy bez nich. Prawie tysiąc kibiców na stadionie porozrzucanych po całym obiekcie zrobiłoby różnicę. Sponsorzy też chętnie wróciliby na stadiony. Ale punkt najważniejszy to bezwzględne i totalne bezpieczeństwo. Uważam, że nasz projekt spełnia wymogi. Każdy wchodzący na mecz miałby zmierzoną temperaturę, na trybunie trzeba by mieć maskę. Podjąłem taką inicjatywę, bo moim zdaniem warto. Liczę na wrażliwość rządu i pana premiera. Plan jest do zrealizowania.
Zbigniew Boniek za:Przegląd Sportowy

Pochettino o trudności oceny pracy trenerów

Pochettino o trudności oceny pracy trenerów
Zobaczcie na Claudio Ranieriego. Wygrał swój pierwszy tytuł z Leicester City dopiero wtedy, gdy był już pod koniec swojej kariery. Ludzie mogą mówić, ze to trener bez sukcesów, ale... on je ma. Problem w tym, że nie jesteśmy trenerami, którzy od razu zaczynali na przykład w Bayernie Monachium. To przecież inny start niż na przykład w Norymberdze, z całym szacunkiem dla klubu. Jeśli byśmy tak na to patrzyli, 90 procent trenerów na świecie należałoby uznać za przegranych. A trenerzy nie są tylko po to, by zdobywać tytuły.
Mauricio Pochettino za:The Guardian

Jan Bednarek ściął się na łyso

Jan Bednarek ściął się na łyso

Imponująca szybkość biegu Alphonso Daviesa

Imponująca szybkość biegu Alphonso Daviesa
reklama