reklama

Sprytny strzał Timo Wernera na 1:0

Werner strzela i piłka wpada do bramki Mainz! 1:0!
reklama

Zabawa w basenie rodziny CR7

Zabawa w basenie rodziny CR7

Neto pożegna się z Barceloną

Neto pożegna się z Barceloną
FC Barcelona wystawiła Neto na listę transferową. Bramkarz nie chce odchodzić z drużyny Setiena. Działacze "Dumy Katalonii" już jednak podjęli decyzję i postanowili, że Inaki Pena z Barcy B zostanie jego następcą.
za: Ferran Martínez na Twitterze

Sergio Córdova dobija Schalke

Kolejny fatalny błąd defensora Schalke... Na to się nie da patrzeć! 3:0 dla gości!
reklama

Sarenren Bazee przymierzył na 2:0

Fatalna postawa defensywy Schalke... 2:0 dla Augsburga!

Courtois o legendarnej główce Ramosa

Courtois o legendarnej główce Ramosa
Piłka była bardzo, bardzo blisko mojej ręki. Od czasu do czasu widzę to w telewizji Realu Madryt. To smutne, ale już prawie o tym zapomniałem.
Thibaut Courtois za:Real Madrid Info

Dlatego Piątek przegrywa rywalizację z Ibiseviciem

Dlatego Piątek przegrywa rywalizację z Ibiseviciem
Niestety mam informacje wewnątrzklubowe, że Krzysiek przegrywa rywalizację z Ibiseviciem w jednym elemencie gry. Chodzi o grę tyłem do bramki. To nie jest to, co Piątek robi najlepiej. A niestety w tych założeniach taktycznych Bruno Labbadia potrzebuje z przodu zawodnika, który zagra skutecznie tyłem do bramki, tak jak z Unionem Berlin.
Artur Wichniarek za:polsatsport.pl

Tak CR7 wspomina La Decimę

Tak CR7 wspomina La Decimę

PIĘKNY strzał Lowena z rzutu wolnego

Augsburg prowadzi 1:0 z Schalke! Eduard Löwen fantastycznie przymierzył z rzutu wolnego! Co za uderzenie!

Ramos wspomina główkę z finału w Lizbonie

Ramos wspomina główkę z finału w Lizbonie
Gdybym miał opisać to jednym słowem to powiedziałbym "historyczny", bo według mnie mój gol z Lizbony zmienił historię Realu Madryt. Historyczny i magiczny, bo Madryt to magiczny świat, którego mamy szczęście być częścią. Pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, gdy myślę o Lizbonie to trofeum - Liga Mistrzów. Tyle lat walki, żeby w końcu móc cieszyć się finałem i wygrać go. Myślisz o całej twojej rodzinie i poświęceniach oraz wysiłkach przez te wszystkie lata. To jest właśnie piękno futbolu. Nagrodą jest możliwość podniesienia tego trofeum i wpisania sobie tego zwycięstwa do CV. Myślę o DNA Realu Madryt, walce do samego końca. Tak długo, jak jest nawet najmniejsza szansa, ostatnia minuta czy sekunda. Zawsze trzeba wierzyć, że jest to możliwe. Tak, to była fantastyczna główka. Wykonanie, wyskok, dystans, Thibaut w bramce, który jest przecież wielkim bramkarzem. Wydaje mi się, że to było jedyne miejsce, w które piłka mogła wpaść. To było wspaniałe zagranie Modricia. Godin mnie krył, był Bale, Cristiano... Biegnę na tylny słupek i rzucam się do środka. W tych ułamkach sekundy, przy tak wielu piłkarzach i tak dużym ruchu, Godin nie miał czasu na reakcję. Byłem przed nim. To wszystko pozwoliło mi dojść do idealnej główki, która w 93. minucie dała nam wyrównanie i zabrała nas do dogrywki.
Sergio Ramos za:Real Madrid Info

Polski stylista o wymaganiach Firmino

Polski stylista o wymaganiach Firmino
Gdy go spytałem, jaki chce garnitur, miał tylko jedno życzenie: ma być lepszy od Mohameda Salaha. Widać, że rywalizują na tym polu. Firmino jest w świecie piłki ikoną stylu i wyznacznikiem trendów. W rozmowach z innymi zawodnikami zawsze pojawia się jego temat, wszyscy doskonale wiedzą, co Bobby nosi i chcą się ubierać podobnie. Raz mnie zaskoczył. Potrzebował na imprezę żółty frak, ale taki, żeby marynarkę można było założyć na gołe ciało. Rany, nie wiedziałem, jak się za to zabrać! Ostatecznie nie musiałem, bo termin był zbyt krótki i zwyczajnie nie zdążylibyśmy.
stylista Michał Frąckowiak za:przegladsportowy.pl

Zarażony piłkarz w Bournemouth!

Zarażony piłkarz w Bournemouth!
Bournemouth poinformowało, że jeden z piłkarzy uzyskał pozytywny wynik w teście na występowanie koronawirusa w organizmie. Dane zawodnika nie zostaną upublicznione.
za: Simon Stone na Twitterze

Cillian Sheridan o obostrzeniach w Polsce

Cillian Sheridan o obostrzeniach w Polsce
Przez cały czas tego zamknięcia byłem w Polsce. Nie mówię po polsku, ale rozumiem zasady obowiązujące tutaj bardziej niż te w Wielkiej Brytanii.
Cillian Sheridan za:Twitter

"Król Eric" ma urodziny!

35-letni Piszczu-Power

35-letni Piszczu-Power

Tego dnia w 2014 roku Real zdobył 10 Ligę Mistrzów

Tego dnia w 2014 roku Real zdobył 10 Ligę Mistrzów

Transferowe dyskusje w PSG

Transferowe dyskusje w PSG
reklama