Jak ja tęskniłem za tym miejscem... Nie mogę się doczekać, aż znów tu zagram!

Podział punktów w Białymstoku

Wirtz zmniejsza rozmiary porażki

Mecz Bayeru z Bayernem kończy się wynikiem 2-4!

Świetna główka Lewandowskiego na 4-1!

Thomas Muller dośrodkował, a Robert Lewandowski nie dał szans bramkarzowi! Bayer - Bayern 1-4!

XI Lecha na mecz z Zagłębiem

XI Zagłębia na mecz z Lechem

Gnabry lobuje bramkarza Bayeru

Tuż przed przerwą Bayern podwyższa prowadzenie na 3-1 za sprawą świetnego uderzenia Gnabry'ego!

Goretzka daje prowadzenie Bayernowi

Goretzka zaskoczył Hradecky'ego strzałem z dystansu i Bayern prowadzi z Bayerem 2-1!

Lewandowski nie zagra z Gladbach

Coman doprowadza do remisu

Goretzka posłał prostopadłą piłkę do Comana i po chwili Francuz mógł świętować gola! Bayer - Bayern 1-1!

Alario strzela gola Bayernowi

Alario urwał się obrońcom i Bayer prowadzi z Bayernem 1-0!

Krótka historia transferu Wernera

Piłkarze Bayernu wyszli na rozgrzewkę w antyrasistowskich koszulkach

"Czerwień przeciwko rasizmowi" - głosi napis na koszulkach Bayernu.

Brescia chce rozwiązać kontrakt z Balotellim

Brescia przedterminowo rozwiąże kontrakt z Mario Balotellim, informują włoskie media. Władzom klubu nie spodobało się to, że 29-letni napastnik nie stawiał się na treningach po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Piłkarz przekazał klubowi zwolnienie lekarskie, z którego wynikało, że choruje na zatrucie pokarmowe. Brescia nie uwierzyła w tłumaczenie byłego reprezentanta Włoch i zaproponowała mu rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, jednak propozycja ta została odrzucona przez zawodnika. W związku z tym klub chce wypowiedzieć umowę jednostronnie. Balotelli dołączył do drużyny w sierpniu i od tamtej pory zagrał w 19 meczach, w których strzelił 5 goli.
za:skysports.com