Piękny strzał Suareza po jeszcze lepszym rajdzie Messiego!

CO ZA SPOTKANIE! CO ZA GOL! Messi w pojedynkę zakończył karierę Anguissy, podał do Suareza, a ten fantastycznym strzałem pokonał Asenjo!

Gerard Moreno doprowadza do remisu!

Villarreal szybko doprowadza do remisu za sprawą trafienia Gerarda Moreno! 1-1!

Można się pomylić... ;)

Torres zabrał Griezmannowi efektownego gola piętą

Barcelona rozpoczyna mecz z Villarrealem z przytupem i już w 3. minucie wychodzi na prowadzenie! Bramka nie jest jednak zaliczona Griezmannowi, a Torresowi, który uprzedził Griezmanna i wepchnął piłkę do bramki!

Dziwaczna forma Manchesteru City

Messi musiał trzykrotnie mierzyć temperaturę

Przed wejściem na stadion wszyscy musieli przejść przez obowiązkowe mierzenie temperatury. Kiedy przyszła kolej na Leo Messiego, termometr oszalał i badanie trzeba było trzykrotnie powtarzać!

Zenit St. Petersburg mistrzem Rosji!

Zenit pokonuje na wyjeździe Krasnodar 2-4, co oznacza, że ekipa z Petersburga zostaje oficjalnie mistrzem Rosji!

Skład Villarrealu na mecz z Barceloną

Skład AS Romy na mecz z Napoli

Drugi gol Linettego w meczu ze SPAL!

Obrońca SPAL przepuszcza piłkę prosto pod nogi Karola Linettego, a ten pewnym strzałem zdobywa swojego drugiego gola tego wieczora!

Skład Napoli na mecz z AS Romą

Skład Barcelony na mecz z Villarrealem

Che Adams lobuje Edersona z 40 metrów!

Che Adams wykorzystuje dalekie wyjście Edersona i po przejęciu piłki na połowie Manchesteru City w efektowny sposób lobuje golkipera! 1-0 dla "Świętych"!

Skład Manchesteru City na mecz z Southampton

Skład Southampton na mecz z Manchesterem City

Tabela Grupy A Ekstraklasy po 34 kolejkach

Linetty strzela z dystansu na 1-0 dla Sampdorii!

Karol Linetty przymierzył sprzed pola karnego w prawy dolny róg bramki SPAL i Sampdoria prowadzi 1-0!