Candreva doprowadza do remisu

Dobitka strzału Lukaku w wykonaniu Candrevy ląduje w bramce! Hellas - Inter 1-1!

Pogba przerwał długą serię bez gola

Pierwszy gol Pogby w tym sezonie!

Paul Pogba po kilku miesiącach przerwy znów strzela gola! Aston Villa - Manchester United 0-3!

Lazovic wpada w pole karne i strzela gola

Fatalny początek meczu w wykonaniu Interu! Hellas prowadzi 1-0 już od 2. minuty!

Greenwood strzela kolejnego gola dla Man Utd

18-latek z Manchesteru United strzela kolejnego gola w tym sezonie! Aston Villa przegrywa 0-2!

Bruno Fernandes daje prowadzenie Man Utd

Bruno Fernandes zmylił bramkarza Aston Villi i Manchester United prowadzi 1-0!

Kadra Realu Madryt na mecz z Alaves

Największe talenty z Lecha wg Bońka i Królewskiego

Lloris ratuje punkt dla Tottenhamu w 96. minucie

W samej końcówce meczu Bournemouth mogło wywalczyć trzy punkty, ale Lloris stanął na wysokości zadania!

XI Interu na mecz z Hellasem

Najbardziej szaleni koledzy Fabregasa

Najbardziej szalony piłkarz, z jakim grałem w jednej drużynie? Wybór mam między Diego Costą i Gerardem Pique. Z tym drugim grałem od dziesiątego roku życia. Nie zmienił się zbytnio od tamtej pory, ale teraz jest biznesmenem i jego wizerunek jest odmienny. Cały czas robił szalone rzeczy. Pewnego dnia przebił opony w samochodzie naszego bramkarza. Gość wracał do domu i utknął w połowie drogi.
Cesc Fabregas za:goal.com

XI Manchesteru United na mecz z Aston Villą

Słaba gra Tottenhamu

Wyluzowany rzut karny Mateusza Klicha

Mateusz Klich kompletnie zmylił bramkarza Stoke i otworzył wynik meczu!

Krewki trener Spartaka Moskwa

Pogoń pozyskała lewego obrońcę

Luís Mata podpisał trzyletni kontrakt z Pogonią Szczecin. 23-letni lewy obrońca, którego ostatnim klubem były rezerwy FC Porto, zmienia klub na zasadzie transferu definitywnego. Mata ma na koncie 52 mecze w juniorskich drużynach reprezentacji Portugalii.
za:pogonszczecin.pl