Asensio wyprowadza Real na prowadzenie

Isco świetnie znalazł Asensio i Hiszpan z zimną krwią pokonał Cuellara. 1-2 dla "Królewskich"!

Bryan Gil strzela z ostrego kąta na remis!

W doliczonym czasie gry 1. połowy meczu z Realem Madryt Bryan Gil strzela na 1-11

Piękna PETARDA Politano na wagę wygranej w 95. minucie meczu!

Napoli wygrywa z Udinese po kapitalnym golu Politano w samej końcówce spotkania!

Dziwaczna akcja Maguire'a w końcówce meczu z Chelsea

Harry Maguire wziął na swoje barki rozgrywanie akcji w końcówce meczu z Chelsea i wyszło... naprawdę dziwnie :D

Sergio Ramos otwiera wynik meczu z Leganes!

Isco dorzuca prosto na głowę niekrytego Sergio Ramosa i kapitan "Królewskich" strzela na 0-1!

Bruno Fernandes daje nadzieję United

Bruno Fernandez pewnie pokonuje Caballero z rzutu karnego i Manchester United zmniejsza straty na 1-3!

Wielki szacun dla 35-letniego Cazorli!

Piłkarze Villarrealu i Eibaru przygotowali szpaler dla Cazorli i Bruno Soriano

Villarreal rozbił Eibar 4-0, a okazała wygrana była ostatnim meczem w żółtych barwach dla dwóch legend: Santiego Cazorli oraz Burno Soriano. Piłkarze otrzymali po meczu stosowne pożegnanie godne legend!

Harry Maguire zapakował gola do własnej bramki

To już chyba koniec marzeń Manchesteru United o finale FA Cup... Harry Maguire próbując uprzedzić Rudigera samemu wpycha piłkę do bramki i jest już 0-3 dla Chelsea!

OFICJALNIE: Niko Kovac trenerem AS Monaco!

AS Monaco poinformowało o zatrudnieniu na stanowisku trenera pierwszej drużyny Niko Kovaca. Były trener Bayernu Monachium związał się z klubem z Księstwa 3-letnim kontraktem z opcją przedłużenia.
za:asmonaco.com

Dickson Choto pogratulował Legii mistrzostwa

Dickson Choto był obrońcą warszawskiej Legii w latach 2003-2013

W Ekstraklasie strzelają głównie obcokrajowcy

Dziurawe ręce De Gei w spotkaniu z Chelsea

Fatalne zachowanie De Gei przy strzale Mounta z 20 metrów!

Drugi gol Chelsea, drugi raz zawinił David de Gea! Fatalne zagranie Williamsa przejmuje Mount, strzela po ziemi z 20 metrów i piłka po rękawicach De Gei wpada do bramki! 0-2 dla Chelsea!

Arkadiusz Milik zapakował gola Udinese

Fabian Ruiz zagrywa mocną piłkę po ziemi, a Arkadiusz Milik na lekkim wślizgu wciska ją do bramki Udinese. 1-1!

Skład Realu Madryt na mecz z Leganes

Zaskakujący gol Giroud ''zewniakiem'' w 11. minucie doliczonego czasu gry

Chelsea obejmuje prowadzenie w półfinale FA Cup w... 11. minucie doliczonego czasu gry w pierwszej połowie starcia z Manchesterem United! Gola zdobywa w sprytny sposób Olivier Giroud!