Juventus vs Lazio
Serie A

Kapitalny sezon w wykonaniu Granady

Spinazzola fauluje Mosesa w polu karnym i Lukaku strzela na 2-2!

Bohater Romy z pierwszej połowy staje się antybohaterem! Włoch fauluje Mosesa w polu karnym i piłkę pewnie z 11 metrów w bramce umieszcza Lukaku. 2-2!

Courtois przełamał dominację Jana Oblaka

Ostatni królowie strzelców w La Liga

Courtois dokonał tego jako pierwszy!

Mkhitaryan daje prowadzenie AS Romie!

Ładny dwójkowy atak Dzeko z Mkhitaryanem i ten drugi kieruje piłkę do bramki Interu! 2-1!

Spinazzola strzela na 1-1 z pomocą De Vrija

Spinazzola strzela, De Vrij jeszcze dokłada nogę i w meczu Romy z Interem mamy remis!

De Vrij daje prowadzenie Interowi!

Stefan de Vrij strzela po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Alexisa Sancheza i Inter prowadzi z Romą 1-2!

Leo Messi z siódmym Trofeo "Pichichi"

Leo Messi z siódmym Trofeo

Roger Assale doprowadza do remisu!

Leganes walczy o utrzymanie! Roger Assale pokonuje Areolę i gospodarze doprowadzają do remisu!

Messi ocenił sezon w wykonaniu Barcelony

To nie był dobry sezon. Najpierw byliśmy wobec siebie krytyczni, zdaliśmy sobie sprawę z wielu rzeczy. Dziś wykonaliśmy krok do przodu po względem nastawienia i zaangażowania, tak powinno być zawsze. Przeciwko każdemu trzeba pokazywać przynajmniej nastawienie. Teraz potrzebujemy spokoju, przerwy i oczyszczenia głowy. Powiedzieliśmy już to, co musieliśmy. We własnym gronie porozmawialiśmy o błędach. Nie ma już nic do powiedzenia, trzeba pokazać zmianę w grze.
Lionel Messi za:as.com

Asensio wyprowadza Real na prowadzenie

Isco świetnie znalazł Asensio i Hiszpan z zimną krwią pokonał Cuellara. 1-2 dla "Królewskich"!

Bryan Gil strzela z ostrego kąta na remis!

W doliczonym czasie gry 1. połowy meczu z Realem Madryt Bryan Gil strzela na 1-11

Piękna PETARDA Politano na wagę wygranej w 95. minucie meczu!

Napoli wygrywa z Udinese po kapitalnym golu Politano w samej końcówce spotkania!

Dziwaczna akcja Maguire'a w końcówce meczu z Chelsea

Harry Maguire wziął na swoje barki rozgrywanie akcji w końcówce meczu z Chelsea i wyszło... naprawdę dziwnie :D