reklama

Pewny rzut karny Pulgara

Koniec meczu! 3:1 dla Fiorentiny! Dzieła zniszczenia dokończył Erick Pulgar.
reklama

Główka Kouame w 89. minucie meczu

Fiorentina zadaje cios w samej końcówce meczu! 2:1!

Sprytny strzał Klimali w meczu z Hamilton

Ruszyła szkocka Premiership i na "dzień dobry" Celtic rozbił swojego rywala! Gola na 5:1 zdobył polski napastnik! To jego pierwsze ligowe trafienie w barwach "Celtów".

NAJGORSZE BENIAMINKI w historii PREMIER LEAGUE | FANGOL.PL

Zastanawialiście się kiedyś, jaka jest najgorsza drużyna w historii Premier League? Ja właśnie ostatnio zadałem sobie takie pytanie. Zacząłem przeglądać tabele od początku istnienia Premier League, czyli od sezonu 1992/1993. Okazało się, że bardzo często wśród najgorszych drużyn przewijały się beniaminki. Jeden z nich swoją tragiczną postawą przebił wszystko, co można było przebić i sięgnął prawdziwego dna Premier League. O nim, w tym filmie, oczywiście również będzie!
źródło:youtube.com
reklama

Sprytny strzał D'Alessandro na 1:1

Najpierw sam piłkę przejął, a potem sytuację wykończył! 1:1! SPAL odpowiada Fiorentinie!

Płaski strzał Alfreda Duncana

1:0 dla Fiorentiny w meczu ze SPAL!

Alexander Gorgon blisko Pogoni

Alexander Gorgon blisko Pogoni
Alexander Gorgon jest synem byłego polskiego piłkarza Wojciecha Gorgonia. Ostatnio 31-letni ofensywny pomocnik/napastnik występował w chorwackiej Rijece.

Vrdoljak opisał Juranovicia

Vrdoljak opisał Juranovicia
Parę dni temu rozmawiałem z Vuko i pochwaliłem Josipa. Ale powiedziałem też, że jeżeli w przyszłości będzie miał pretensje do jego gry, to żeby na niego nie krzyczał przy wszystkich. Najlepiej powiedzieć mu coś na boku, w cztery oczy. To piłkarz, który bardzo słabo przyjmuje krytykę. Ale jednocześnie daje z siebie wszystko na murawie. W chorwackich mediach mówi się o dużej większej kwocie, w polskich o zupełnie innej. Jeżeli skupiłbym się na tym, co piszą polskie media, to transfer za około 400 tysięcy euro jest dobrą okazją za zawodnika, który wyrobił już sobie markę na rynku. Wiem, ile Hajduk chciał za niego nawet dwa miesiące temu, nie mówiąc o cenie rok czy dwa lata temu. Legia pozyskała wartościowego zawodnika za małe pieniądze. Josip to wycofany człowiek, raczej nie powiem, że to mocny charakter. Był kapitanem i może dlatego wydaje się, że miał coś do powiedzenia w szatni. Juranović jest bardzo profesjonalnym piłkarzem, daje z siebie wszystko. Trenerzy go bardzo lubią. Ale żeby krzyknął na kogoś, to raczej nie. Jeżeli mamy mówić, dlaczego dostał opaskę, to przez to, co prezentuje na boisku.
Ivica Vrdoljak za:Legia.Net

Artur Wichniarek zrobił test na obecność koronawirusa

Artur Wichniarek zrobił test na obecność koronawirusa

Arsenal najczęściej zdobywał FA Cup

Arsenal najczęściej zdobywał FA Cup

WITAJ KRÓLU! | ARTUR BORUC W LEGII WARSZAWA

15 lat cała Legia czekała na ten moment. Gdy w 2005 roku Artur Boruc opuścił Legię Warszawa, zapowiedział, że do stołecznego klubu jeszcze wróci. Obietnica została spełniona, a historia zatoczyła koło. Witaj Królu!
źródło:youtube.com

Powroty do Ekstraklasy okiem Andrzeja Strejlaua

Powroty do Ekstraklasy okiem Andrzeja Strejlaua

Wymowne słowa Bartomeu o hitowych transferach Barcelony

Wymowne słowa Bartomeu o hitowych transferach Barcelony
Podpisanie kontraktu z Neymarem jest w obecnej sytuacji niewykonalne. Usiłowaliśmy to zrobić w zeszłym roku. Teraz nie będziemy nawet próbować. Barcelona rozmawiała z Interem o Lautaro od kilku tygodni. Teraz negocjacje zostały jednak wstrzymane. Zgodziły się na to oba kluby. Wymiana Arthura była wyłącznie decyzją sportową. To dobry piłkarz, ale nie niezastąpiony. Powiedziałbym, że dwunasty zawodnik w drużynie. Cała operacja rozpoczęła się, gdy dostał ofertę. Juventus zaproponował mu trzykrotnie wyższą pensję. Pjanicia obserwowaliśmy już od dłuższego czasu. Nie zgadzam się z ludźmi, którzy mówią, że piłkarze po trzydziestce stracili chęć i zapał. Grają wyjątkowo dobrze, a miks młodych zawodników z doświadczonymi jest najlepszy dla drużyny.
Josep Maria Bartomeu za:sport.es

''XI'' piłkarzy, których chce sprzedać Barcelona

''XI'' piłkarzy, których chce sprzedać Barcelona

Szczere słowa Gattuso o kryciu Messiego

Szczere słowa Gattuso o kryciu Messiego
Mecz z Barceloną będzie wspaniały, inny. Nie powinniśmy myśleć o tym, że musimy strzelić gola. Musimy mieć głowę wolną od niepotrzebnych myśli. Barcelona opiera się na swojej jakości. Musimy zagrać zespołowo i wierzyć, że będziemy mieli swoje szanse. To nie będzie jednak łatwe. Messiego mogę skutecznie pilnować w snach albo kiedy włączam PlayStation mojego syna i tam rozgrywam mecz Napoli - Barca, kiedy wybieram Gattuso z Milanu, który ważył 10-15 kilogramów mniej, niż ja teraz.
Gennaro Gattuso za:as.com

Artur Boruc cyknął fotę z legendarnym Lucjanem Brychczym

Artur Boruc cyknął fotę z legendarnym Lucjanem Brychczym

Pochettino zmienił zdanie w sprawie ewentualnego objęcia Barcelony

Pochettino zmienił zdanie w sprawie ewentualnego objęcia Barcelony
Moje słowa o tym, że wolałbym wrócić na moją farmę niż prowadzić Barcelonę? Muszę to wyjaśnić. Spotkałem się przypadkowo z Bartomeu w barze, rozmawialiśmy kilka minut. Pojawiły się przez to plotki i później otrzymałem pytanie na temat ewentualnego objęcia Barcelony, na które odpowiedziałem chyba zbyt dosadnie. Nigdy nie chciałem obrazić Barcy. To Espanyol mnie wypromował, ale nie jestem arogancki i na pewno nie zadeklaruję, że w życiu nie będę trenerem "Blaugrany". Wszystko może się zdarzyć.
Mauricio Pochettino za:El Pais
reklama