reklama

Atomowa główka Zlatana

Atomowa główka Zlatana
reklama

Wejście smoka Klimali

Wejście smoka Klimali

Rekordowy wynik w polskiej piłce!

Rekordowy wynik w polskiej piłce!
Do niespotykanej sytuacji doszło podczas rundy wstępnej wielkopolskiego Pucharu Polski. Drużyna TPS II Winogrady Poznań rozbiła Big Show FC Poznań aż 46:0. Jest to nowy rekord w polskim futbolu. Wcześniejszy rekord został ustanowiony w 2014 roku również w Pucharze Polski. Wówczas KS Chełmek rozgromił ŁKS Skidzień 35:0.
za:polsatsport.pl

Lille odpowiedziało na formę fizyczną Ramosa

Lille odpowiedziało na formę fizyczną Ramosa
- Hej Real Madryt! Kim jest Sergio Ramos? - zapytało oficjalne konto na Twitterze francuskiego klubu. Do tego Lille zaprezentowało formę fizyczną portugalskiego piłkarza Jose Fonte.
reklama

Pewny rzut karny Pulgara

Koniec meczu! 3:1 dla Fiorentiny! Dzieła zniszczenia dokończył Erick Pulgar.

Główka Kouame w 89. minucie meczu

Fiorentina zadaje cios w samej końcówce meczu! 2:1!

Sprytny strzał Klimali w meczu z Hamilton

Ruszyła szkocka Premiership i na "dzień dobry" Celtic rozbił swojego rywala! Gola na 5:1 zdobył polski napastnik! To jego pierwsze ligowe trafienie w barwach "Celtów".

NAJGORSZE BENIAMINKI w historii PREMIER LEAGUE | FANGOL.PL

Zastanawialiście się kiedyś, jaka jest najgorsza drużyna w historii Premier League? Ja właśnie ostatnio zadałem sobie takie pytanie. Zacząłem przeglądać tabele od początku istnienia Premier League, czyli od sezonu 1992/1993. Okazało się, że bardzo często wśród najgorszych drużyn przewijały się beniaminki. Jeden z nich swoją tragiczną postawą przebił wszystko, co można było przebić i sięgnął prawdziwego dna Premier League. O nim, w tym filmie, oczywiście również będzie!
źródło:youtube.com

Sprytny strzał D'Alessandro na 1:1

Najpierw sam piłkę przejął, a potem sytuację wykończył! 1:1! SPAL odpowiada Fiorentinie!

Płaski strzał Alfreda Duncana

1:0 dla Fiorentiny w meczu ze SPAL!

Alexander Gorgon blisko Pogoni

Alexander Gorgon blisko Pogoni
Alexander Gorgon jest synem byłego polskiego piłkarza Wojciecha Gorgonia. Ostatnio 31-letni ofensywny pomocnik/napastnik występował w chorwackiej Rijece.

Vrdoljak opisał Juranovicia

Vrdoljak opisał Juranovicia
Parę dni temu rozmawiałem z Vuko i pochwaliłem Josipa. Ale powiedziałem też, że jeżeli w przyszłości będzie miał pretensje do jego gry, to żeby na niego nie krzyczał przy wszystkich. Najlepiej powiedzieć mu coś na boku, w cztery oczy. To piłkarz, który bardzo słabo przyjmuje krytykę. Ale jednocześnie daje z siebie wszystko na murawie. W chorwackich mediach mówi się o dużej większej kwocie, w polskich o zupełnie innej. Jeżeli skupiłbym się na tym, co piszą polskie media, to transfer za około 400 tysięcy euro jest dobrą okazją za zawodnika, który wyrobił już sobie markę na rynku. Wiem, ile Hajduk chciał za niego nawet dwa miesiące temu, nie mówiąc o cenie rok czy dwa lata temu. Legia pozyskała wartościowego zawodnika za małe pieniądze. Josip to wycofany człowiek, raczej nie powiem, że to mocny charakter. Był kapitanem i może dlatego wydaje się, że miał coś do powiedzenia w szatni. Juranović jest bardzo profesjonalnym piłkarzem, daje z siebie wszystko. Trenerzy go bardzo lubią. Ale żeby krzyknął na kogoś, to raczej nie. Jeżeli mamy mówić, dlaczego dostał opaskę, to przez to, co prezentuje na boisku.
Ivica Vrdoljak za:Legia.Net

Artur Wichniarek zrobił test na obecność koronawirusa

Artur Wichniarek zrobił test na obecność koronawirusa

Arsenal najczęściej zdobywał FA Cup

Arsenal najczęściej zdobywał FA Cup

WITAJ KRÓLU! | ARTUR BORUC W LEGII WARSZAWA

15 lat cała Legia czekała na ten moment. Gdy w 2005 roku Artur Boruc opuścił Legię Warszawa, zapowiedział, że do stołecznego klubu jeszcze wróci. Obietnica została spełniona, a historia zatoczyła koło. Witaj Królu!
źródło:youtube.com

Powroty do Ekstraklasy okiem Andrzeja Strejlaua

Powroty do Ekstraklasy okiem Andrzeja Strejlaua

Wymowne słowa Bartomeu o hitowych transferach Barcelony

Wymowne słowa Bartomeu o hitowych transferach Barcelony
Podpisanie kontraktu z Neymarem jest w obecnej sytuacji niewykonalne. Usiłowaliśmy to zrobić w zeszłym roku. Teraz nie będziemy nawet próbować. Barcelona rozmawiała z Interem o Lautaro od kilku tygodni. Teraz negocjacje zostały jednak wstrzymane. Zgodziły się na to oba kluby. Wymiana Arthura była wyłącznie decyzją sportową. To dobry piłkarz, ale nie niezastąpiony. Powiedziałbym, że dwunasty zawodnik w drużynie. Cała operacja rozpoczęła się, gdy dostał ofertę. Juventus zaproponował mu trzykrotnie wyższą pensję. Pjanicia obserwowaliśmy już od dłuższego czasu. Nie zgadzam się z ludźmi, którzy mówią, że piłkarze po trzydziestce stracili chęć i zapał. Grają wyjątkowo dobrze, a miks młodych zawodników z doświadczonymi jest najlepszy dla drużyny.
Josep Maria Bartomeu za:sport.es
reklama