Gianluca Lapadula doprowadza do remisu!

Benevento doprowadza do remisu w meczu z AS Romą! Rzut karny na raty wykorzystuje Gianluca Lapadula!

Edin Dzeko wyprowadza Romę na prowadznie

Kolejny skuteczny kontratak i tym razem Edin Dzeko trafia do bramki Benevento! 2-1 dla rzymian!

Pedro doprowadza do remisu!

Skuteczny kontratak rzymian i Pedro pokonuje Montipo! 1-1!

Caprari szczęśliwie przelobował Mirante

Benevento szybko wychodzi na prowadzenie w meczu z Romą po bardzo szczęśliwym strzale Caprariego! 0-1!

Skład Benevento na mecz z AS Romą

Skład AS Romy na mecz z Benevento

Jose Mourinho skomentował roztrwonienie przewagi w meczu z WHU

Należy pochwalić piłkarzy West Hamu za to, że grali do końca. Przegrywali 0:3 i to my dominowaliśmy na boisku, a oni i tak wciąż mieli wiarę. Doceniam to. Wiedziałem, że to zupełnie inna drużyna niż w poprzednich rozgrywkach. Muszę przeanalizować to, co się stało w drugiej połowie. Zrobię to wewnątrz zespołu. Straciliśmy trzy bramki, roztrwoniliśmy przewagę - to duża kara, ale zasłużona. Jestem bardzo sfrustrowany. Sfrustrowani są też moi podopieczni. Taki jest futbol. Dziś poznaliśmy jego negatywny aspekt. Nasi rywale mieli niesamowitą wiarę. My nie byliśmy dostatecznie mocni, aby poradzić sobie z z tym, co się działo w ostatnich minutach. Mecz był intensywny, straciliśmy kontrolę w samej końcówce i za to zostaliśmy ukarani. Nie sądzę, byśmy popadli w samouwielbienie. Davinson Sanchez grał dobre zawody, ale po prostu strzelił samobója. Tak się zdarza.
Jose Mourinho za:Sky Sports

Piłkarskie powiedzenie tym razem się nie sprawdziło

Świetna sytuacja Bale'a w doliczonym czasie gry

Gareth Bale po świetnej indywidualnej akcji mógł "zabić" spotkanie przy stanie 3-2, jednak stojąc oko w oko z Łukaszem Fabiańskim uderzył obok bramki. A co było później, wie już chyba każdy...

Virgil van Dijk z zerwanymi więzadłami

Liverpool potwierdził w oficjalnym komunikacie, że Virgil van Dijk w meczu derbowym z Evertonem zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. Holenderski defensor w najbliższych dniach przejdzie operację rekonstrukcji uszkodzonych więzadeł. Na tym etapie nie wiadomo, jak długo potrwa rehabilitacja piłkarza Liverpoolu, jednak zdaniem angielskiej prasy może być to około 7-8 miesięcy.
za:liverpoolfc.com

Mourinho nie wiedział, co go czeka

Tak działa "efekt Bale'a"

Tak działa

KOSMICZNA bomba Lanziniego w ostatniej akcji meczu!

CO ZA GOL! CO ZA HISTORIA! West Ham odrabia 3 bramki straty i w ostatniej akcji meczu Manuel Lanzini kosmicznym strzałem daje "Młotom" remis 3-3!

Skład Aston Villi na mecz z Leicester City

Skład Leicester City na mecz z Aston Villą

Davinson Sanchez pakuje piłkę do własnej bramki!

Co tam się dzieje! W trzy minuty West Ham strzela dwa gole i jest już tylko 3-2 dla Spurs! Tym razem piłkę do własnej bramki pechowo pakuje Sanchez!

Balbuena strzela honorowego gola dla West Hamu

Fabián Balbuena uderza na bramkę Llorisa po dośrodkowaniu Creswella i West Ham zmniejsza rozmiary porażki na 3-1!