Modrić nie wróci do Tottenhamu

Jestem już zbyt stary, żeby wracać do Tottenhamu. Mam jeszcze rok kontraktu z Realem, a potem zobaczymy, co się wydarzy. Czuję się dobrze i chcę grać w piłkę jeszcze przez kilka lat. Na razie skupiam się na Realu i celach, które możemy osiągnąć w tym sezonie.
Luka Modrić za:dailymail.co.uk

Isco narzeka na Zidane'a

Kamery hiszpańskiej telewizji Movistar nagrały słowa Isco przed meczem z Barceloną. Pomocnik Realu Madryt narzekał na trenera. "Kiedy chce mnie ściągnąć z boiska, to robi to w 50. albo 60. minucie. Natomiast jeśli ma mnie wpuścić, to dopiero w 80. minucie" - tłumaczył Isco kolegom z drużyny.
za:marca.com

Umtiti chce grać tylko w Barcelonie

Lyon to moja drużyna i moje miasto. Dano mi tam szansę gry w Europie, Barcelonie i drużynie narodowej. W trakcie okna transferowego były prowadzone z nimi rozmowy, ale nie wynikło z nich nic konkretnego. Nie widzę siebie w innym klubie niż Barcelona.
Samuel Umtiti za:barcablaugranes.com

Bartomeu poda się dzisiaj do dymisji?

Hiszpański dziennikarz Jota Jordi poinformował, że w poniedziałek Josep Maria Bartomeu zrezygnuje z funkcji prezydenta Barcelony.

Kulusevski doprowadza do remisu

Skrzydłowy Juventusu wpadł w pole karne i strzałem po ziemi zaskoczył bramkarza Hellasu. 1-1!

Vardy daje prowadzenie Leicester

Vardy rzucił się na piłkę i gooooool! Arsenal - Leicester 0-1!

Favilli strzela gola Juventusowi

Szczęsny bez szans! Hellas prowadzi 1-0 w wyjazdowym meczu z Juventusem!

Efektowny gol Alvaro Moraty

Co za wykończenie akcji przez Hiszpana! Juventus - Hellas 1-0! A jednak... nie! Sędzia po analizie VAR nie uznał gola!

Wiadomość Depaya do kontuzjowanego Van Dijka

"Virgil, bądź silny mój bracie" - taki napis na koszulce pokazał po strzeleniu gola w meczu z Monaco Memphis Depay.

Piłkarze z top 5 lig z najdłuższym stażem w jednym klubie

Nieuznany gol Lacazette'a

Gol dla Arsenalu? Nie! Arbiter odgwizdał spalonego. W meczu z Leicester 0-0.

Kolejny dobry mecz Drągowskiego

Ronaldinho ma koronawirusa

Ronaldinho otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie. Brazylijczyk czuje się dobrze i przechodzi chorobę bez większych objawów.
za:tycsports.com