Słaby występ De Bruyne

Tottenham wychodzi na prowadzenie 2-0

Poważne kłopoty Man City, a do końca meczu coraz mniej czasu! Tottenham prowadzi 2-0 po golu L0 Celso!

XI Borussii Dortmund na mecz z Herthą

XI Barcelony na mecz z Atletico

Podział punktów w Lubinie

Nieuznany gol Aymerica Laporte

Gabriel Jesus przyjmował piłkę ręką przed podaniem do Laporte, więc nie ma mowy o uznaniu gola. Wciąż 1-0 dla Tottenhamu!

XI Wisły Kraków na mecz z Wartą

XI Warty na mecz z Wisłą Kraków

Tottenham błyskawicznie wychodzi na prowadzenie

Za sprawą Sona Tottenham już w piątej minucie obejmuje prowadzenie w meczu z Manchesterem City!

Groźny wygląd trenera Spartaka Moskwa

Bramkarz Standardu Liege strzelił gola w 97. minucie

Piłkarze Lecha Poznań muszą szczególnie uważać na Arnauda Bodarta, który w taki sposób strzelił gola na 2-2 w meczu z Eupen :D

VAR pozbawia Aston Villę karnego w 93. minucie

Ogromna kontrowersja w meczu Aston Villi z Brighton! Sędzia po obejrzeniu powtórki zdecydował o anulowaniu rzutu karnego i gospodarze ostatecznie przegrali 1-2!

Moreno doprowadza do remisu w meczu z Realem

Na kilkanaście minut przed końcem meczu z Villarrealem "Królewscy" tracą prowadzenie! Po golu Moreno z rzutu karnego jest 1-1!