2. Bundesliga
21 :00CANAL+ Sport
Chelsea vs West Ham United

Heroiczny wślizg Kimpembe na wagę remisu

W końcówce meczu z PSG Lille wyprowadziło bardzo groźną kontrę, która powinna zakończyć się golem. Jedynym obrońcą w pojedynku z czterem zawodnikami gospodarzy był Presnel Kimpembe i tak idealnie wyczekał wślizg, że w efektowny i przepisowy sposób zakończył ich akcję! Majstersztyk!

Już za tydzień wyczekiwany wywiad z Leo Messim

Zdaniem hiszpańskich mediów wywiad będzie zawierać sensacyjne informacje na temat przyszłości Argentyńczyka!

Zachowanie piłkarza Eibar po strzeleniu gola Realowi Madryt

Nieudany powrót Allardyce'a do Premier League

Za Allardyce'a Grosicki też nie gra

Ferland Mendy talizmanem Realu Madryt

Lucas Vazquez ustala wynik meczu

Lucas Vazquez w ostatnich sekundach meczu strzela na 1-3 i takim wynikiem kończy się mecz Eibaru z Realem Madryt!

Modrić wysłał Arbillę na tapasy samym balansem ciała

LUCA MODRIĆ! Chorwat jest w tak dobrej formie, że potrafi "kończyć kariery" przeciwników samym balansem ciała!

Luis Alberto podwyższa prowadzenie Lazio!

Mario Rui traci piłkę na własnej połowie i piłkarze Lazio tego nie zmarnowali! 2-0!

Koszmarny wypadek na stadionie Lorient

Po niedzielnym meczu Lorient ze Stade Rennais na boisku gospodarzy doszło do tragicznego wypadku. Pracownicy klubu zajmujący się utrzymaniem murawy rozstawiali panele z lampami, kiedy nagle jeden z nich się wywrócił i przygniótł jednego z ogrodników. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się straż pożarna i karetka, a pracownikowi udzielono pierwszej pomocy. Wszystko rozegrało się na oczach piłkarzy i pracowników klubu, którzy byli w tamtym czasie przy linii bocznej boiska. 38-letni ogrodnik po około 40 minutach udzielania pomocy został zabrany do szpitala, jednak obrażenia odniesione w wyniku wypadku były na tyle poważne, że niedługo później zmarł.
za:ouest-france.fr

Championship wyciąga ręce po Arsenal

Cudowne uderzenie Kike Garcii na 1-2!

Kike Garcia zdecydował się na strzał zza pola karnego i piłka idealnie wkręciła się w okienko bramki Thibaut Courtoisa! 1-2!

Kapitalna akcja Benzemy i Modrić ładuje piłkę pod poprzeczkę!

Co ten Real dzisiaj gra! Benzema poradził sobie z obrońcą Eibar w mistrzowski sposób, wyłożył piłkę Modriciowi i ten huknął nie do obrony! 0-2 dla Realu!

Karim Benzema otwiera wynik meczu!

Rodrygo zagrywa do Karima Benzemy, ten przyjmuje futbolówkę i umieszcza ją w siatce. 1-0 dla "Królewskich"!