Mama Ronaldinho walczy z koronawirusem

Drodzy przyjaciele, moja mama ma koronawirusa i wkrótce będziemy walczyć o jej powrót do zdrowia. Jest na oddziale intensywnej terapii i ma najlepszą opiekę. Z góry dziękuję za modlitwy, pozytywną energię i sympatię. Bądź silna, mamo!
Ronaldinho za:twitter.com/10Ronaldinho

Abraham błyskawicznie kompletuje dublet

Niecałe dwie minuty potrzebował Tammy Abraham, aby zapakować West Hamowi dwa gole! 3-0 dla Chelsea!

Tammy Abraham wbija piłkę do bramki

Tammy Abraham dopada do płaskiej piłki posłanej przez Timo Wernera i lekkim dołożeniem nogi umieszcza ją w siatce. 2-0!

Jorge Pulido grał zapomniał zostawić... smartfona

Do nietypowej sytuacji doszło w meczu Athletiku Bilbao z Huescą. Grający w drużynie gości Jorge Pulido wybiegł na drugą połowę... ze smartfonem w ręku. Piłkarz zdał sobie z tego sprawę już po rozpoczęciu gry i dopiero po minucie oddał urządzenie sędziemu :D

Virgil van Dijk walczy o powrót do zdrowia

Virgil van Dijk intensywnie ćwiczy, aby jak najszybciej wrócić do gry po poważnej kontuzji. Holender podzielił się kilkoma ujęciami ze swoich zajęć na swoich mediach społecznościowych.

Lewandowski szczerze o odwołaniu plebiscytu ''Złotej Piłki''

Wiem, dlaczego "France Football" podjęło taką decyzję. Ale szczerze mówiąc uważam, że zadecydowano o tym... zbyt wcześnie. Czy mógłbym wygrać? Bez wątpienia. Ale zdobyłem inne ważne tytuły w 2020 roku, o czym możecie się przekonać zaglądając na mój Instagram.
Robert Lewandowski za:France Football

Thiago Silva zapakował gola West Hamowi

Thiago Silva najlepiej znalazł się w polu karnym West Hamu przy rzucie rożnym i atomowym strzałem pokonał Fabiańskiego. 1-0!

Skład West Hamu na mecz z Chelsea

Dzisiejsze problemy kibiców Arsenalu

Skład Chelsea na mecz z West Hamem

Fabio Silva strzela honorowego gola

W samej końcówce meczu Fabio Silva wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu własnie na nim, ale to by było na tyle jeśli chodzi o bramki i ostatecznie to Burnley wygrywa 2-1!

Koeman sugeruje stronniczość hiszpańskich sędziów

Nie rozumiem kryteriów sędziowania. Trzymam się jednak tego, co powiedziałem po El Clásico i nie ma sensu tego powtarzać. Niektórych rzeczy nie można zrozumieć. Dziewięciu na dziesięciu fanów Realu zapytanych czy był tu karny powiedziałoby, że tak. Arbiter zdecydował jednak inaczej. Dla mnie to był karny. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej oceny, nic więcej. Sędzia i VAR zdecydowali przeciwnie i trzeba to uszanować. Praca arbitra nie należy do najłatwiejszych.