reklama

Lech Poznań szykuje wielki powrót do klubu!

Lech Poznań szykuje wielki powrót do klubu!
Jak podał Radosław Nawrot z portalu "Interia.pl", Lech Poznań jest bliski transferu Bartosza Salamona z włoskiego SPAL. Kontrakt 29-letniego defensora z jego aktualnym klubem wygasa latem tego roku. "Kolejorz" rozpoczął już rozmowy z piłkarzem na temat przenosin jeszcze tej zimy i obie strony są bardzo pozytywnie nastawione do tego transferu. Bartosz Salamon był zawodnikiem juniorskich drużyn Lecha Poznań w wieku 13-15 lat. Po tym czasie Polak postanowił związać swoją przyszłość z Włochami i wyjechał na Półwysep Apeniński, gdzie związał się z Brescią. O powodzeniu transferu piłkarza do Lecha mają zadecydować najbliższe dni.
za:interia.pl
reklama

Arteta skomentował sytuację Mesuta Ozila

Arteta skomentował sytuację Mesuta Ozila
Jeśli coś zostanie załatwione w tym w styczniowym okienku transferowym, to dlatego, że będzie to dobre dla obu stron. Dobre dla Mesuta, ale także dla klubu. Warunki muszą być odpowiednie. W takim przypadku może dojść do transferu. Jeśli tak się nie stanie, to Mesut zostanie z nami. Przez cały czas trzeba podejmować decyzje dotyczące poszczególnych graczy. Kto ma grać, a kto nie. Wiemy, ze mamy bardzo ważnego zawodnika dla klubu w ostatnich kilku sezonach. Musiałem podjąć decyzję i podjąłem. Wiedziałem, jakie będą konsekwencje. W styczniu przyjdzie czas na kolejną decyzję. Zmierzymy się z tym, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
Mikel Arteta za:Sky Sports

1000 występów Maldinich na boiskach Serie A

1000 występów Maldinich na boiskach Serie A

Ajax przygotowuje sensacyjny transfer

Ajax przygotowuje sensacyjny transfer
Według informacji "L'Equipe" potwierdzonych przez holenderskie media Ajax Amsterdam dopina hitowy transfer Sebastiena Hallera z West Hamu United. 26-letni snajper trafił do ekipy "Młotów" w 2019 roku za imponującą kwotę 50 mln €, jednak od czasu przenosin nie imponuje formą i włodarze angielskiego klubu są otwarci na jego sprzedaż. Tę sytuację zamierza wykorzystać Ajax Amsterdam, który chce wyłożyć na zawodnika 25 mln €, a więc największe pieniądze, jakie kiedykolwiek zaoferował za piłkarza. Dotychczas najwyższym zakupem holenderskiego klubu było ściągnięcie Davida Neresa w 2017 roku z Sao Paulo za kwotę 22 mln €. Sam zawodnik jest otwarty na przenosiny do Holandii, gdzie grał już w latach 2015-17 w barwach Utrechtu. 
za:lequipe.fr
reklama

Przypakowany biceps Michała Karbownika

Przypakowany biceps Michała Karbownika

Mocny wpis Szczęsnego po wygranej z Milanem

Mocny wpis Szczęsnego po wygranej z Milanem
Wielu ludzi chciałoby widzieć nas martwych, ale my wciąż żyjemy!
Wojciech Szczęsny za:instagram.com/wojciech.szczesny1

Pochettino ocenił swój trenerski debiut w PSG

Pochettino ocenił swój trenerski debiut w PSG
To punkt, który trzeba docenić. Zrobiliśmy, co mogliśmy, by wygrać ten mecz. Wykorzystamy wszystkie możliwe środki, aby się poprawić. Nie martwię się, bo wiem, że ten zespół ma wielką jakość. Oczywiście, nie jest to wynik, na który liczyliśmy, ale gracze Saint-Etienne zasłużyli na remis. Dostrzegam wiele pozytywnych rzeczy na przyszłość. Mamy też wiele do poprawy. Trzeba lepiej wykorzystać przestrzeń na boisku. Musimy być bardziej uważni. Budowanie zespołu i wdrażanie nowych pomysłów zawsze wymaga czasu. Mieliśmy tylko kilka dni, staraliśmy się dać piłkarzom odpowiednie instrukcje. Chcemy wysyłać sygnały, motywować graczy.
Mauricio Pochettino za:psg.fr
reklama