reklama

Zbigniew Boniek wściekły z powodu sytuacji Milika

Zbigniew Boniek wściekły z powodu sytuacji Milika
Brak gry przez 9 miesięcy to tak, jakby wracał po kontuzji. Napoli bardzo pomogło mu w rozwoju. Agenci Milika powinni lepiej to rozegrać. Rozumiem postawę władz Napoli. Jestem wściekły z powodu tej sytuacji. Milik to zawodnik, który dobrze rozumie się z Lewandowskim. Ale reprezentacja nie działa dobrze, jeśli są w niej zawodnicy, którzy nie grają w swoich klubach. Gdybym był agentem Milika, napewno nigdy nie pozwoliłbym na to, by nie grał przez tak długi czas.
Zbigniew Boniek za:Radio Kiss Kiss
reklama

Najwięcej czystych kont w historii Premier League

Najwięcej czystych kont w historii Premier League

Lewandowski wspomina moment rozstania z Legią Warszawa

Lewandowski wspomina moment rozstania z Legią Warszawa
Doznałem wówczas poważnej kontuzji kolana i niektórzy ludzie w klubie nie wierzyli, że kiedykolwiek wrócę do formy. To był okropny czas, zapytałem, co zamierzają zrobić. Nawet nie zadali sobie trudu, aby wysłać trenera lub dyrektora sportowego, aby mi o tym powiedział. Przysłali sekretarza, który przyznał, że mogę odejść. To był jeden z najgorszych dni w moim życiu. Mojego taty już nie było. Moja kariera się rozpadała. Po otrzymaniu tej wiadomości wróciłem do samochodu, w którym siedziała moja mama. Od razu wiedziała, że coś jest nie tak. Nic nie mogłem na to poradzić. Zacząłem płakać. Powiedziałem jej, co się stało. Była taka silna. Powiedziała: "OK, musimy pracować. Nie ma sensu myśleć o przeszłości. Musimy coś zrobić". Skontaktowała się ze Zniczem Pruszków. To był dużo mniejszy klub, grali w tej samej lidze. Chcieli podpisać ze mną kontrakt już kilka miesięcy wcześniej. Byłem szczęśliwy, że wciąż mnie chcieli. Poszedłem tam i zacząłem regenerację. Byłem w tak złym stanie, że nie mogłem nawet normalnie biegać. Jedna z moich nóg pozostawała w tyle za drugą, jakbym miał worek cementu wokół kostki. Wyglądało to komicznie. Byłem w polskiej trzeciej lidze, próbując sobie przypomnieć, jak się biega. Potrzebowałem dużo czasu na dojście do formy. Ale kiedy to zrobiłem, zacząłem seryjnie strzelać gole. Cztery lata później byłem już bombardowany ofertami z zagranicy.
Robert Lewandowski za:The Players' Tribune

Rio Ferdinand zachwycony 18-letnim Amadą Diallo

Rio Ferdinand zachwycony 18-letnim Amadą Diallo
Właśnie kupiliśmy dzieciaka z Atalanty i mam nadzieję, że zrobi coś, co zwiększy jeszcze bardziej szanse Manchesteru United w tym sezonie. Jeżeli obejrzelibyście klipy z jego udziałem i porozmawialibyście z ludźmi w klubie, którzy byli odpowiedzialni za jego transfer, to wiedzielibyście, że potencjalnie ten chłopak może zawojować świat. Myślę, że takie przeświadczenie panuje też w Manchesterze United. Nie chcę na nim wywierać presji i mówić, że to Cristiano Ronaldo, ale nikt nie słyszał o Ronaldo, gdy go sprowadzaliśmy, oprócz ludzi w Portugalii. Ten dzieciak pod tym względem jest podobny. Wystarczy spojrzeć na jego grę, wypowiedzi innych na jego temat. Świat będzie należał do niego, jeśli będzie dobrze się prowadził.
Rio Ferdinand za:devilpage.pl
reklama

Samuel Eto'o wskazał następcę Leo Messiego

Samuel Eto'o wskazał następcę Leo Messiego
Myślę, że Ansu Fati jest przyszłością. Obecnie robi niesamowite rzeczy, więc myślę, że klub naprawdę musi się nim dobrze zaopiekować i dobrze o niego zadbać. Mam nadzieję, że zastąpi Messiego.
Samuel Eto'o za:SPORTBible

Litewski pomocnik jednak nie zagra w Polsce

Litewski pomocnik jednak nie zagra w Polsce

Kolejna zmiana trenera w La Liga

Kolejna zmiana trenera w La Liga
reklama