reklama

Rozrabiaka Piątek

Rozrabiaka Piątek
Pani dyrektor w szkole mistrzostwa sportowego wiecznie wymieniała jedno nazwisko. Piątek, Piątek, Piątek! Opowiedziała mi raz historię, kiedy nie mogła już z nim wytrzymać. Mówiła „Paweł, ja nie wiem, co mam z nim zrobić”. Cały czas słyszałem o jakichś problemach. Pewnego dnia na lekcji matematyki dyrektorka spytała Krzyśka, co zamierza robić w życiu. On na to „Pani profesor, te nóżki będą zarabiać na życie!”. Cóż, nie był grzecznym dzieckiem, ale z takich często wyrastają dobrzy piłkarze.
Paweł Sibik za:Weszlo.com
reklama

Radosław Majecki wyląduje w La Liga?

Radosław Majecki wyląduje w La Liga?
Hiszpańskie "Estadio Deportivo" informuje, że Radosław Majecki może latem zasilić szeregi Sevilli. Hiszpański klub szukał będzie nowego golkipera, a jego dyrektor sportowy, Monchi, już od dłuższego czasu przygląda się Polakowi.
za:meczyki.pl

Michał Helik w XI rundy FA Cup

Michał Helik w XI rundy FA Cup

Trener Brighton ocenił sytuację Jakuba Modera

Trener Brighton ocenił sytuację Jakuba Modera
To jego pierwszy dzień, jest już tutaj. Na razie uczestniczył w lekkim treningu. Oczywiście było kilka tygodni, w których w ogóle nie grał w piłkę. Musimy dać mu nieco czasu na aklimatyzację, ale dobrze mieć go już tutaj, razem z nami.
Graham Potter za:www.brightonandhovealbion.com
reklama

Real Madryt znalazł sposób na transfer Mbappe

Real Madryt znalazł sposób na transfer Mbappe
O przenosinach Kyliana Mbappe do Realu Madryt mówi się już od dłuższego czasu. Obecny kontrakt Francuza z PSG wygasa wraz z końcem czerwca 2022 roku, jednak "Królewscy" nie chcą czekać do wygaśnięcia umowy, tylko przeprowadzić transfer już najbliższego lata. Aby tego dokonać, Florentino Perez będzie musiał przygotować około 150 mln € na wykupienie piłkarza z Paryża oraz wygospodarować około 21 mln € rocznie na jego pensję. Pierwszym krokiem Realu Madryt w tym kierunku ma być sprzedaż kilku zawodników. Wśród graczy mających odejść latem z klubu wymieniani są Isco, Gareth Bale, Dani Ceballos, Luka Jović, Marcelo oraz Brahim Diaz. Dodatkowo Florentino Perez jest przygotowany na zaciągnięcie pożyczki w jednym z hiszpańskich banków. Cały plan może pokrzyżować jednak PSG, które zaczęło rozmowy z Mbappe w sprawie przedłużenia umowy. Paryżanie proponują 22-latkowi bardzo korzystne warunki, jednak według mediów obie strony nie doszły do porozumienia i kwestia odejścia piłkarza do innego klubu jest na chwilę obecną otwarta.
za:as.com

Nowy plan Brighton na Michała Karbownika

Nowy plan Brighton na Michała Karbownika
Michał Karbownik latem 2020 roku trafił do Brighton za 5,5 mln € i od razu został wypożyczony do Legii na sezon 2020/21. Według portalu ''legia.net'' Anglicy chcą skrócić wypożyczenie 19-latka i jeszcze tej zimy skierować go na tej samej zasadzie do Anderlechtu Bruksela. Agent piłkarza, Mariusz Piekarski, stara się wynegocjować pozostanie Polaka w stołecznym klubie do końca sezonu, jednak włodarze Brighton są zdeterminowani, by wdrożyć w życie nowy plan.
za:legia.net

Wielka mobilizacja przy odśnieżaniu boiska 3-ligowca

Wielka mobilizacja przy odśnieżaniu boiska 3-ligowca
reklama