reklama

Tak wygląda żona nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Paulo Sousa
Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa wraz z żoną Cristiną Mohler stanowią w Portugalii bardzo znaną parę. Cristina to gwiazda telewizji. Małżeństwem są od 2006 roku. Już wkrótce piękna żona nowego przywódcy "biało-czerwonych" pozna uroki Polski.
reklama

Paulo Sousa jest jak... kot!

Paulo Sousa jest jak... kot!
To nie jest facet, który od razu się otwiera, pokazuje wszystko na zewnątrz. Jest trochę jak kot. Nie mówi wiele, ale kiedy coś mówi, to potrafi celnie i mocno zdiagnozować problem. Jeśli chodzi o osobowość to umiejscowiłbym go gdzieś między ostrym Jose Mourinho, a miłym Jurgenem Kloppem.
Rui Jorge za:sport.interia.pl

Michniewicz skomentował wybór prezesa Bońka

Michniewicz skomentował wybór prezesa Bońka
Paulo Sousa? Wiem o kim mówimy. Znam go jako piłkarza Borussii Dortmund czy Juventusu, ale nie znam jako trenera. Nie rywalizowałem z nim, jakoś nie utkwiły mi też w pamięci drużyny, które prowadził. Jak zostałem trenerem kadry U-21, a Bartek Drągowski, mój bramkarz, był w Fiorentinie to trenerem zespołu był już Stefano Pioli. Dlatego z Sousą nie miałem okazji się tam zetknąć, poznać. Nowy trener to nowe nadzieje. Trzeba mu życzyć jak najlepiej. To jest nasza reprezentacja, przed nami turniej i eliminacje. Myślę, że prezes Boniek podjął taką a nie inną decyzję, a my zobaczymy, jaki będzie efekt.
Czesław Michniewicz za:gol24.pl

Kołodziejczyk nie zostawił suchej nitki na Sousie

Kołodziejczyk nie zostawił suchej nitki na Sousie
reklama

Zasady Paulo Sousy

Zasady Paulo Sousy

Flavio Paixao zachwala Sousę

Flavio Paixao zachwala Sousę
Myślę, że jego zatrudnienie to bardzo dobra decyzja. Sousa to znakomity lider, jest ambitnym trenerem, który chce grać kombinacyjną piłkę, szuka gry do przodu. To dobrze, że przychodzi ktoś, kto ma inny pomysł na waszą reprezentację. Znam bardzo dobrze trenera bramkarzy Paulo Grilo, z którym pracowałem w Iranie. Sousa ma doświadczenie, którego potrzebuje polska kadra. To będzie dla was dobry czas. Sousa i jego sztab to ludzie, którzy mają pasję do futbolu. Umieją zrobić bardzo dobrą atmosferę.
Flavio Paixao za:sport.tvp.pl

Najlepszy moment konferencji Zbigniewa Bońka

Trwa konferencja prasowa Zbigniewa Bońka, kolejni dziennikarze zadają pytania i nagle dochodzi do Szymona Borczucha... Trudno się nie uśmiechnąć! :D
reklama