reklama

Oni znają Paulo Sousę

Oni znają Paulo Sousę
reklama

Piłkarze Realu liczyli na wstrząs, a tu...

Piłkarze Realu liczyli na wstrząs, a tu...
Hugo Cerezo z "Marki" twierdzi, że niektórzy piłkarze Realu Madryt byli negatywnie zaskoczeni, gdy podczas treningu Zinedine Zidane postanowił omówić wstydliwą porażkę w Pucharze Króla. Francuz był wyjątkowo spokojny, a doświadczeni zawodnicy "Królewskich" liczyli na kilka mocnych słów i wstrząs. Rozmowa trenera z grupą nie trwała dłużej niż dwie minuty. Przekaz był podobny do tego z pomeczowej konferencji - Zidane twierdził, że takie rzeczy się zdarzają. - Wszyscy możemy zrobić trochę więcej - takimi słowami trener miał motywować swoich zawodników.
za:marca.com

Tak wygląda żona nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Paulo Sousa
Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa wraz z żoną Cristiną Mohler stanowią w Portugalii bardzo znaną parę. Cristina to gwiazda telewizji. Małżeństwem są od 2006 roku. Już wkrótce piękna żona nowego przywódcy "biało-czerwonych" pozna uroki Polski.

Paulo Sousa jest jak... kot!

Paulo Sousa jest jak... kot!
To nie jest facet, który od razu się otwiera, pokazuje wszystko na zewnątrz. Jest trochę jak kot. Nie mówi wiele, ale kiedy coś mówi, to potrafi celnie i mocno zdiagnozować problem. Jeśli chodzi o osobowość to umiejscowiłbym go gdzieś między ostrym Jose Mourinho, a miłym Jurgenem Kloppem.
Rui Jorge za:sport.interia.pl
reklama

Michniewicz skomentował wybór prezesa Bońka

Michniewicz skomentował wybór prezesa Bońka
Paulo Sousa? Wiem o kim mówimy. Znam go jako piłkarza Borussii Dortmund czy Juventusu, ale nie znam jako trenera. Nie rywalizowałem z nim, jakoś nie utkwiły mi też w pamięci drużyny, które prowadził. Jak zostałem trenerem kadry U-21, a Bartek Drągowski, mój bramkarz, był w Fiorentinie to trenerem zespołu był już Stefano Pioli. Dlatego z Sousą nie miałem okazji się tam zetknąć, poznać. Nowy trener to nowe nadzieje. Trzeba mu życzyć jak najlepiej. To jest nasza reprezentacja, przed nami turniej i eliminacje. Myślę, że prezes Boniek podjął taką a nie inną decyzję, a my zobaczymy, jaki będzie efekt.
Czesław Michniewicz za:gol24.pl

Kołodziejczyk nie zostawił suchej nitki na Sousie

Kołodziejczyk nie zostawił suchej nitki na Sousie

Zasady Paulo Sousy

Zasady Paulo Sousy
reklama