reklama

Trener reprezentacji Portugalii U-21 wychwala Paulo Sousę

Trener reprezentacji Portugalii U-21 wychwala Paulo Sousę
Uważam, że polska federacja podjęła świetną decyzję. Wasza nacja ma naturalną energię i zapał do pracy. To idealne warunki pracy dla Paulo Sousy. Paulo grał z takimi osobowościami, jak Luis Figo czy Rui Costa. Zresztą sam był także gwiazdą, wygrał Ligę Mistrzów. Rozumie więc, że z takimi zawodnikami, jak Lewandowski trzeba rozmawiać w szczególny sposób. Sousa to bardzo inteligentny człowiek. Ma wielką osobowość. To zawsze była jego mocna strona. Pamiętam, że zawsze przykładał dużą wagę do treningów, analizował decyzje trenerów. Uczył się zawodu, będąc jeszcze aktywnym piłkarzem. Dzięki temu może to dziś wykorzystać. To nie jest facet, który od razu się otwiera. Nie mówi wiele, ale kiedy coś mówi, to potrafi celnie i mocno zdiagnozować problem. Jeśli chodzi o osobowość, to umiejscowiłbym go między ostrym Jose Mourinho, a miłym Juergenem Kloppem.
Rui Jorge, selekcjoner reprezentacji Portugali U-21 za:interia.pl
reklama

Koeman wściekły na swoich piłkarzy po meczu z Cornellą

Koeman wściekły na swoich piłkarzy po meczu z Cornellą
Powinniśmy wygrać ten mecz wcześniej. Musimy być bardziej skuteczni. Nie rozumiem, jak z piłkarzami, których mamy w składzie, możemy nie wykorzystać dwóch rzutów karnych. Może to strach? Naprawdę nie wiem. Piłkarze Barcelony nie mogą zmarnować dwóch karnych. To niepoważne. Nie było presji, bo mecz odbywał się bez kibiców. Trzeba zachować spokój i strzelić gola. Pomyłka jest możliwa zawsze, ale tego co wydarzyło się w meczu z Cornellą nie można zaakceptować.
Ronald Koeman za:sport.es

Dyrektor sportowy Napoli zachwycony Milikiem

Dyrektor sportowy Napoli zachwycony Milikiem
Jestem bardzo zadowolony, ponieważ wybraliśmy jednego z najlepszych zawodników na tej pozycji w Europie. To bardzo dobry napastnik. Milik posiada walory techniczne i fizyczne, ma dobrą umiejętność wykończenia akcji. Udowodnił swoją klasę w Bayerze Leverkusen, Ajaksie Amsterdam, a także ostatnio w Napoli. Mogliśmy podziwiać jego wielką determinację w lidze, Lidze Mistrzów lub w drużynie narodowej.
Pablo Longoria za:om.fr

Mecze w TV: 22 Stycznia 2021

18 :30Eleven Sports 1
Fortuna Dusseldorf vs Greuther Furth
2. Bundesliga
20 :30CANAL+ Sport
Borussia Moenchengladbach vs Borussia Dortmund
Bundesliga
20 :45Eleven Sports 1
Benevento vs Torino
Serie A
21 :00Eleven Sports 2, CANAL+ Sport 2
PSG vs Montpellier
Ligue 1
21 :00Eleven Sports 3
Levante vs Real Valladolid
La Liga
reklama

Kozacka prezentacja transferu Milika do Olympique!

Powitany jak prawdziwa gwiazda! :)

Jeszcze trochę poczekają

Jeszcze trochę poczekają

Wszystko jest już oficjalne!

Wszystko jest już oficjalne!
reklama