reklama

Jerzy Dudek o problemach Realu Madryt

Jerzy Dudek o problemach Realu Madryt
"Zizou" ma czasami problem z tym, żeby zmotywować gwiazdy "Królewskich". Nie chcę mówić, że Francuz ma z niektórymi zawodnikami nie po drodze, ale widać, że np. Isco nie jest szczęśliwy na boisku. Brakuje mu dynamiki, którą zachwycał w poprzednich latach, a przecież umiejętności ma spore. Wydaje mi się, że Zidane po tak trudnych meczach, które uderzają w wizerunek klubu, nie będzie akceptował uśmiechów swoich piłkarzy. Zamiast skryć twarz głęboko w dłoniach, nabrać pokory, to Marcelo i Isco wyglądali na szczęśliwych. Zupełnie jakby nic się nie stało... Mimo tej porażki w Pucharze Króla nie sądzę, żeby "Zizou" miał stracić pracę. Jesteśmy w takim momencie sezonu, że dla Realu to tak naprawdę początek. Najważniejsze rozstrzygnięcia dopiero przed największymi klubami. Jeśli "Królewscy" odpadną szybko z Ligi Mistrzów, to krzesło Zidane’a będzie coraz bardziej gorące. Jednak dopóki liczy się w walce o mistrzostwo Hiszpanii i ma szansę osiągnąć coś w Champions League, to nie spodziewałbym się jego zwolnienia.
Jerzy Dudek za:Przegląd Sportowy
reklama

Guardiola brutalnie podsumował los trenera

Guardiola brutalnie podsumował los trenera
Ludzie wciąż mówią o wielkich projektach i planach. Takie coś w piłce nie istnieje. Jako trener musisz wygrywać albo stracisz pracę. Mam nadzieję, że po lockdownie szybko spotkam się z Frankiem Lampardem i pójdziemy do restauracji.
Pep Guardiola za:@sistoney67

Najlepsze uczucie

Najlepsze uczucie

Gdy na boisku jest pełno błota :P

Gdy na boisku jest pełno błota :P
reklama

Nowy "stary" trener Herthy Berlin

Nowy
Hertha Berlin poinformowała, że nowym trenerem pierwszej drużyny został Pal Dardai. 44-letni węgierski szkoleniowiec prowadził już klub ze stolicy Niemiec w latach 2015-19. Na stanowisku zastąpił zwolnionego w niedzielę Bruno Labbadię.
za:@herthabsc

Eric Garcia odchodzi z Manchesteru City

Eric Garcia odchodzi z Manchesteru City
Prawie na pewno Eric Garcia odejdzie z Manchesteru City po zakończeniu obecnego sezonu. To gdzie trafi, zależy od innych klubów. My czekamy, co się wydarzy do zakończenia zimowego okna transferowego.
Pep Guardiola za:goal.com

Urodziny legendy Barcelony

Urodziny legendy Barcelony
reklama