reklama

Jutro Papu Gomez zostanie piłkarzem Sevilli

Jutro Papu Gomez zostanie piłkarzem Sevilli
Dziennikarz Gianluca di Marzio poinformował, że Alejandro "Papu" Gomez zostanie jutro nowym zawodnikiem Sevilli. Atalanta doszła do pełnego porozumienia z andaluzyjskim klubem w kwestii sprzedaży Argentyńczyka, a kwota transakcji wyniesie około 6-8 milionów euro. Zawodnik pojawi się jutro w Hiszpanii na testach medycznych i jeśli te wypadną pomyślnie, zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Sevilli.
za:Sky Sport Italia
reklama

Pogawędka Mourinho z Adebayo Akinfenwą

Pogawędka Mourinho z Adebayo Akinfenwą

Ndombele pieczętuje drugim golem awans Tottenhamu

Drugi gol Ndombele i jest już 1-4 dla Tottenhamu! "Koguty" awansują do kolejnej rundy FA Cup!

Ndombele podwyższa prowadzenie Tottenhamu

Minutę po golu Winksa mamy kolejne trafienie Tottenhamu! Tym razem do siatki Wycombe trafia Tanguy Ndombele. 1-3!
reklama

Harry Winks daje prowadzenie Spurs!

W końcówce spotkania Harry Winks przybliża Tottenham do kolejnej rundy FA Cup! 1-2 dla Spurs!

Włoska legenda zachwycona transferem Milika do Marsylii

Włoska legenda zachwycona transferem Milika do Marsylii
W całej Ligue 1 nie ma drugiego takiego środkowego napastnika, jak Arkadiusz Milik, nawet w PSG czy Lyonie. Był najlepszym piłkarzem na tej pozycji w lidze włoskiej.
Fabrizio Ravanelli za:Telefoot

Wiadomość Lamparda po zwolnieniu z Chelsea

Wiadomość Lamparda po zwolnieniu z Chelsea
Prowadzenie Chelsea, klubu, który był częścią mojego życia przez tak długo, było wyjątkowym przywilejem i wielkim honorem. Przede wszystkim chciałbym podziękować kibicom za niesamowite wsparcie, które otrzymałem od nich przez ostatnie 18 miesięcy. Mam nadzieję, że wiedzą, co to dla mnie znaczy. Kiedy objąłem tę funkcję, szybko zrozumiałem, jakie wyzwania stoją przed nami w tak trudnym czasie dla piłkarskiego klubu. Jestem dumny ze wszystkich sukcesów, jakie osiągnęliśmy. Jestem też dumny z młodych piłkarzy, którzy wykonali wielki krok do pierwszej drużyny i spisywali się w niej tak dobrze. To oni są przyszłością tego klubu. Niemniej jednak jestem rozczarowany, że nie dostałem czasu w tym sezonie, by kontynuować pracę i wprowadzić zespół w kolejny etap. Dziękuję Panu Abramowiczowi, Zarządowi, piłkarzom, mojemu zespołowi trenerskiemu i wszystkim pracownikom klubu za ciężką pracę i oddanie, zwłaszcza w tych bezprecedensowo trudnych czasach. Życzę drużynie i klubowi wielu sukcesów w przyszłości.
Frank Lampard za:leaguemanagers.com
reklama