reklama

Legia blisko pierwszego zimowego wzmocnienia

Legia blisko pierwszego zimowego wzmocnienia
Jak podał serwis "legia.net", bliski dołączenia do Legii Warszawa jest 25-letni Marko Janković. Skrzydłowy z Czarnogóry jest wolnym zawodnikiem po tym, jak kilka dni temu rozwiązał kontrakt ze SPAL. Legia zamierza wykorzystać tę sytuację i pozyskać zawodnika za darmo. Janković ma za sobą mało udany pobyt we Włoszech, gdzie nie poradził sobie ani w SPAL, ani w Crotone, do którego był wypożyczony w 2020 roku. Wcześniej jednak udanie reprezentował Partizan Belgrad, w którego barwach w 101 występach zdobył 13 goli i zanotował 24 asysty. Skrzydłowy jest ponadto reprezentantem Czarnogóry i ma na koncie 23 spotkania w drużynie narodowej.
za:legia.net
reklama

Dziwne metody trenerskie Bońka jako selekcjonera reprezentacji

Dziwne metody trenerskie Bońka jako selekcjonera reprezentacji
Kiedyś byłem świadkiem zastanawiającej scenki na treningu na stadionie Marymontu. Był trening reprezentacji, prowadził Boniek. Stałem obok niego. Było do wykonania ćwiczenie bardziej techniczne. On mówi: "Przecież w moich czasach każdy rezerwowy to robił. Zobacz, co za kalecy. Oni nie są w stanie tego zrobić". Odpowiedziałem mu: "Tu nie ma Laty i Szarmacha, to trzeba przyjąć do wiadomości. Trzeba dać im czas. Ci zawodnicy mają inne umiejętności, inną percepcję". On się denerwował strasznie, gdy nie wychodziło na treningu czy podczas meczu. Jak wirtuoz instrumentu nie był w stanie zaakceptować, że ktoś fałszuje, bo on nigdy nie fałszował. On nie krytykował publicznie zawodników, ale oni to czuli, że jest sfrustrowany, że coś schrzanili.
Michał Listkiewicz za:Eleven Sports w ELLE Man

Papu Gomez już w drodze do Sevilli

Papu Gomez już w drodze do Sevilli

Jordi Alba wie, że piłkarze go nienawidzą

Jordi Alba wie, że piłkarze go nienawidzą
Zawodnik Jordi nie ma nic wspólnego z ludzkim Jordim. Jeszcze inny Jordi istnieje dla kolegów z drużyny. To prawda, że ​​sposób, w jaki gram, jest bardzo ciężki i rozumiem reakcje. Myślę, że jestem jednym z najbardziej znienawidzonych piłkarzy. To dla mnie jasne. Rozumiem, dlaczego ludzie, którzy znają mnie z futbolu, mogą mieć takie odczucia. Mój sposób gry doprowadził mnie do bycia piłkarzem, którym jestem dzisiaj. Są też osoby, które z życia codziennego wiedzą, jaki jestem. Widzę we mnie bardzo pokorną osobę, która ceni wszystko w życiu.
Jordi Alba za:El Dia Despues
reklama

Karim Benzema chce wrócić do Lyonu

Karim Benzema chce wrócić do Lyonu
Czy Karim wróci do Lyonu? Tak, szczerze uważam, że on tego chce. To już jest długo wałkowany temat... Jesteśmy w stałym kontakcie i wiem, że on ogląda wszystkie mecze zespołu. Jest związany z miastem, regularnie do niego przyjeżdża, ale co ciekawe, nigdy nie był na nowym stadionie. To jest jego realne pragnienie, on ma Olympique Lyon w sercu. W Lyonie Karim ma wszystko. Nie chce jednak wracać tam, jeśli nie będzie mieć odpowiedniej dyspozycji fizycznej. Jest rozdarty między odejściem z najlepszego klubu na świecie a powrotem do Lyonu, ale to kwestia czasu. Nie powiem wam, co usłyszałem wczoraj od niego, bo oszalejecie. W jego marzeniach znajduje się jednak powrót do Lyonu i zrobienie wielkich rzeczy. Noszenie tam opaski kapitana wśród młodszych zawodników może być magiczne.
Karim Djaziri, agent Karima Benzemy za:Inside Gones

Jose Mourinho skomentował zwolnienie Franka Lamparda

Jose Mourinho skomentował zwolnienie Franka Lamparda
Zawsze jest mi smutno, gdy kolega traci pracę, a Frank jest kimś więcej niż tylko kolegą. Jest ważną osobą w mojej karierze, więc jest mi przykro, że do tego doszło. To pokazuje brutalność futbolu, zwłaszcza tego współczesnego. Kiedy zostajesz menadżerem, wiesz, że prędzej czy później to się wydarzy.
Jose Mourinho za:goal.com

Carles Puyol w specjalnej koszulce Barcelony na El Clasico

Carles Puyol w specjalnej koszulce Barcelony na El Clasico
reklama