reklama

Moder opowiada o pierwszych dniach w Brighton

Moder opowiada o pierwszych dniach w Brighton
To ogromne doświadczenie dla mnie. Jestem szczęśliwy, że jestem tu gdzie jestem. W zespole, jak również w sztabie szkoleniowym, jest dużo jakości. Miałem tu gorące powitanie. Czuję, że jestem istotnym elementem składu. Mogę się tutaj wiele nauczyć od innych piłkarzy. Zwłaszcza intensywności treningu, która jest bardzo wysoka. To najlepsza liga na świecie, początki były trudne, ale czuję, że nieźle sobie radzę. Dzień po dniu, tydzień po tygodniu staję się lepszy.
Jakub Moder za:brightonandhovealbion.com
reklama

58 lat temu urodził się Jose Mourinho

58 lat temu urodził się Jose Mourinho

Inter vs Milan! Odbierz zwrot stawki, jeśli nie trafisz kuponu!

Promocja na derby Mediolanu!
Czytaj więcej...

Legia blisko pierwszego zimowego wzmocnienia

Legia blisko pierwszego zimowego wzmocnienia
Jak podał serwis "legia.net", bliski dołączenia do Legii Warszawa jest 25-letni Marko Janković. Skrzydłowy z Czarnogóry jest wolnym zawodnikiem po tym, jak kilka dni temu rozwiązał kontrakt ze SPAL. Legia zamierza wykorzystać tę sytuację i pozyskać zawodnika za darmo. Janković ma za sobą mało udany pobyt we Włoszech, gdzie nie poradził sobie ani w SPAL, ani w Crotone, do którego był wypożyczony w 2020 roku. Wcześniej jednak udanie reprezentował Partizan Belgrad, w którego barwach w 101 występach zdobył 13 goli i zanotował 24 asysty. Skrzydłowy jest ponadto reprezentantem Czarnogóry i ma na koncie 23 spotkania w drużynie narodowej.
za:legia.net
reklama

Dziwne metody trenerskie Bońka jako selekcjonera reprezentacji

Dziwne metody trenerskie Bońka jako selekcjonera reprezentacji
Kiedyś byłem świadkiem zastanawiającej scenki na treningu na stadionie Marymontu. Był trening reprezentacji, prowadził Boniek. Stałem obok niego. Było do wykonania ćwiczenie bardziej techniczne. On mówi: "Przecież w moich czasach każdy rezerwowy to robił. Zobacz, co za kalecy. Oni nie są w stanie tego zrobić". Odpowiedziałem mu: "Tu nie ma Laty i Szarmacha, to trzeba przyjąć do wiadomości. Trzeba dać im czas. Ci zawodnicy mają inne umiejętności, inną percepcję". On się denerwował strasznie, gdy nie wychodziło na treningu czy podczas meczu. Jak wirtuoz instrumentu nie był w stanie zaakceptować, że ktoś fałszuje, bo on nigdy nie fałszował. On nie krytykował publicznie zawodników, ale oni to czuli, że jest sfrustrowany, że coś schrzanili.
Michał Listkiewicz za:Eleven Sports w ELLE Man

Papu Gomez już w drodze do Sevilli

Papu Gomez już w drodze do Sevilli

Jordi Alba wie, że piłkarze go nienawidzą

Jordi Alba wie, że piłkarze go nienawidzą
Zawodnik Jordi nie ma nic wspólnego z ludzkim Jordim. Jeszcze inny Jordi istnieje dla kolegów z drużyny. To prawda, że ​​sposób, w jaki gram, jest bardzo ciężki i rozumiem reakcje. Myślę, że jestem jednym z najbardziej znienawidzonych piłkarzy. To dla mnie jasne. Rozumiem, dlaczego ludzie, którzy znają mnie z futbolu, mogą mieć takie odczucia. Mój sposób gry doprowadził mnie do bycia piłkarzem, którym jestem dzisiaj. Są też osoby, które z życia codziennego wiedzą, jaki jestem. Widzę we mnie bardzo pokorną osobę, która ceni wszystko w życiu.
Jordi Alba za:El Dia Despues
reklama