Betfan płaci 1000 zł, jeśli NIE TRAFISZ żadnego meczu Ekstraklasy!

Betfan płaci 1000 zł, jeśli NIE TRAFISZ żadnego meczu Ekstraklasy!

Jesteś mistrzem w stawianiu kuponów, na których nie wchodzi żaden mecz? W końcu będziesz mógł wykorzystać swój nieprzeciętny talent! Na 15. kolejkę Ekstraklasy Betfan przygotował kompletnie odjechaną promocję w ramach której zapłaci Ci tym więcej, im więcej NIE TRAFISZ meczów na kuponie. To nie żaden błąd - im więcej pudeł, tym więcej kasy otrzymasz!

ZASADY SĄ PROSTE:

1. Zagraj za min. 10 zł kupon na całą 15. kolejkę Ekstraklasy.

Na kuponie muszą znaleźć się typy na wszystkie 8 spotkań. Dopuszczalne są tylko zakłady 1X2, czyli na zwycięstwo gospodarzy (1), remis (X) lub gości (2).


2. PRZEGRYWAJĄC...WYGRYWASZ!

  • Jeśli nie trafisz żadnego typu zgarniesz bonus w wysokości 1 000 zł!
  • Jeśli trafisz jeden typ zgarniesz bonus w wysokości 100 zł
  • Jeśli trafisz dwa typy zgarniesz bonus w wysokości 20 zł

3. Promocja jest ważna do 29. stycznia, godz. 18:00 

4. Sprawdź >>szczegółowe zasady akcji promocyjnej<<

_____________________________________________________

NIE MASZ KONTA W BETFAN?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym "TYPERIA" i odbierz zwrot stawki aż do 100 zł, jeśli nie trafisz swojego pierwszego kuponu. Wygrana albo kasa wraca na konto! Promocja powitalna łączy się z promocją "Nie traf i zgarnij 1000 zł!".

ZAŁÓŻ KONTO z kodem TYPERIA i odbierz:

⚠️100 PLN bez ryzyka⚠️

 

 

reklama

Nikolić wspomina pracę z Sousą w Videotonie

Nikolić wspomina pracę z Sousą w Videotonie
Pod wodzą Paulo Sousy zrobiliśmy postęp. Odnosiliśmy wspólnie sukcesy. Zakwalifikowaliśmy się do Ligi Europy. To było ogromne osiągnięcie dla Videotonu. Czego powinni się spodziewać reprezentanci Polski? Wszyscy zawodnicy będą musieli walczyć o miejsce, z jednym wyjątkiem – Robertem Lewandowskim, który jest najlepszym piłkarzem na świecie. Jednak nawet on może zrobić postęp pod okiem Sousy. Kiedy trener przyjedzie na zgrupowanie przed pierwszym meczem, o swoich zawodnikach będzie wiedział wszystko. Jestem pewien, że w najbliższych tygodniach obejrzy wszystkie ich występy i wiele meczów polskiej ekstraklasy. Będzie pracował ze swoim sztabem 24 godziny na dobę.
Nemanja Nikolić za:Przegląd Sportowy

Wiadomość Bońka przed powrotem Ekstraklasy

Wiadomość Bońka przed powrotem Ekstraklasy

Młody piłkarz Bayernu o krok od Serie A

Młody piłkarz Bayernu o krok od Serie A
Joshua Zirkzee jest coraz bliżej gry w Serie A. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, 19-letni holenderski napastnik prawdopodobnie zostanie wypożyczony do Parmy. W umowie z Bayernem ma znaleźć się zapis o możliwości wykupu piłkarza za 15 milionów euro.
za:gianlucadimarzio.com
reklama

Nie było łatwo ;)

Nie było łatwo ;)

Lech pozyskał gruzińskiego pomocnika

Lech pozyskał gruzińskiego pomocnika
Nika Kvekveskiri został nowym piłkarzem Lecha Poznań. 28-letni gruziński pomocnik podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata. Kvekveskiri, który ma na koncie 33 mecze w reprezentacji Gruzji, od grudnia był wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasła jego umowa z kazachskim Tobołem Kostanaj.
za:lechpoznan.pl

Z Ekstraklasy do Grecji?

Z Ekstraklasy do Grecji?
reklama