reklama

Pochettino kusi Ramosa

Pochettino kusi Ramosa
Czy chciałbym mieć w drużynie takiego lidera jak Sergio Ramos? Mam w PSG piłkarzy o wielkich zdolnościach przywódczych. Klub od lat ma tę samą strategię transferową. Szuka na rynku okazji, które mogą wzmocnić zespół. Zobaczymy, co przyniosą kolejne miesiące. Ramos w PSG znalazłby klub z obsesją wygrywania. Jesteśmy jednym z największych klubów na świecie.
Mauricio Pochettino za:marca.com
reklama

Betfan płaci 1000 zł, jeśli NIE TRAFISZ żadnego meczu Ekstraklasy!

Takiej promocji jeszcze nie było!
Czytaj więcej...

Nikolić wspomina pracę z Sousą w Videotonie

Nikolić wspomina pracę z Sousą w Videotonie
Pod wodzą Paulo Sousy zrobiliśmy postęp. Odnosiliśmy wspólnie sukcesy. Zakwalifikowaliśmy się do Ligi Europy. To było ogromne osiągnięcie dla Videotonu. Czego powinni się spodziewać reprezentanci Polski? Wszyscy zawodnicy będą musieli walczyć o miejsce, z jednym wyjątkiem – Robertem Lewandowskim, który jest najlepszym piłkarzem na świecie. Jednak nawet on może zrobić postęp pod okiem Sousy. Kiedy trener przyjedzie na zgrupowanie przed pierwszym meczem, o swoich zawodnikach będzie wiedział wszystko. Jestem pewien, że w najbliższych tygodniach obejrzy wszystkie ich występy i wiele meczów polskiej ekstraklasy. Będzie pracował ze swoim sztabem 24 godziny na dobę.
Nemanja Nikolić za:Przegląd Sportowy

Wiadomość Bońka przed powrotem Ekstraklasy

Wiadomość Bońka przed powrotem Ekstraklasy
reklama

Młody piłkarz Bayernu o krok od Serie A

Młody piłkarz Bayernu o krok od Serie A
Joshua Zirkzee jest coraz bliżej gry w Serie A. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, 19-letni holenderski napastnik prawdopodobnie zostanie wypożyczony do Parmy. W umowie z Bayernem ma znaleźć się zapis o możliwości wykupu piłkarza za 15 milionów euro.
za:gianlucadimarzio.com

Nie było łatwo ;)

Nie było łatwo ;)

Lech pozyskał gruzińskiego pomocnika

Lech pozyskał gruzińskiego pomocnika
Nika Kvekveskiri został nowym piłkarzem Lecha Poznań. 28-letni gruziński pomocnik podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata. Kvekveskiri, który ma na koncie 33 mecze w reprezentacji Gruzji, od grudnia był wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasła jego umowa z kazachskim Tobołem Kostanaj.
za:lechpoznan.pl
reklama