reklama

Skład Evertonu na mecz z Newcastle

Skład Evertonu na mecz z Newcastle
reklama

Paul Gascoigne we włoskim reality show?

Paul Gascoigne we włoskim reality show?
Włoskie media twierdzą, że Paul Gascoigne może wziąć udział w reality show o nazwie "L’Isola dei Famosi" ("Wyspa celebrytów"). O co chodzi w programie? Grupa sławnych ludzi zostaje umieszczona na tropikalnej wyspie. Celebrycie dostają niewielkie racje żywnościowe i kilka przedmiotów, które mają posłużyć im do rozpalania ognisk czy budowy kryjówek. Oprócz tego uczestnicy będą brać udział w cotygodniowych zmaganiach, w których można wygrać wyjątkowe nagrody (np. pobyt w luksusowym hotelu).
za:football-italia.net

Ferdinand złożył życzenia Crouchowi

Ferdinand złożył życzenia Crouchowi

Vrdoljak zachwala Jankovicia

Vrdoljak zachwala Jankovicia
Czytałem, że niektórzy piszą, że Janković długo nie grał, ale polskie kluby są w takiej sytuacji, że nie stać je na to, żeby płacić wysokie kwoty za piłkarzy. Janković przychodzi do Warszawy za darmo. Nie wiem, jak wyglądają warunki jego kontraktu, lecz myślę, że nie jest zbyt wysoki. Jeżeli to wszystko tak wygląda, to, naprawdę, Legia na nim na pewno nie straci. Spróbuje sprowadzić zawodnika, który ma 25 lat i jeżeli odpali, to stołeczny klub może na nim jeszcze zarobić. Talent, który miał… Na pewno nie zapomniał, jak się gra w piłkę i wierzę, że może odpalić. Widziałem, że pisano, żeby Janković nie był drugim Obradoviciem. Z tego, co kojarzę - bo miałem zawodnika w Anderlechcie i wiem, jaka była sytuacja - Obradović miał problemy z grą, bo miał operację kolana. A Janković – z tego, co wiem – praktycznie cały czas był zdrowy, nie miał kontuzji czy innych dolegliwości. Cały czas był w rytmie treningowym. Jest różnica między brakiem gry, dłuższą przerwą ze względu np. na operację, a codziennymi treningami i niełapaniem się do kadry meczowej. Wydaje mi się, że Marko szybciej wróci do formy niż inni zawodnicy.
Ivica Vrdoljak za:Legia.Net
reklama

Michał Masłowski w Zagłębiu Sosnowiec

Michał Masłowski w Zagłębiu Sosnowiec
Michał Masłowski podpisał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec. Z pierwszoligowcem zawodnik związał się umową na pół roku z opcją przedłużenia jej o rok i kolejny rok.
za:zaglebie.eu

"Lewy" irytował Brzęczka

Żona Di Marii też chce Messiego w PSG

Żona Di Marii też chce Messiego w PSG
Moja żona powiedziała: "Jeśli Leo przyjdzie do PSG to musimy tutaj zostać. Możesz pracować nawet jako kucharz". To chyba mówi wszystko. To byłoby wspaniałe.
Angel Di Maria za:barcablaugranes.com
reklama