Jeszcze nie wiadomo, w jakim stanie jest kolano Bielika

Mecz Marsylii z Rennes przełożony!

Lokalne władze oraz policja zadecydowały, że sobotni mecz Olympique Marsylii ze Stade Rennais się nie odbędzie. Powodem takiej decyzji były wydarzenia z wcześniejszej części dnia, gdy rozwścieczeni kibice Marsylii próbowali dostać się na teren ośrodka treningowego. W czasie zajścia podpalone zostało kilka drzew, zdewastowano bramę wjazdową oraz obrzucano ośrodek treningowy racami i kamieniami. Co więcej, kilku kibicom udało się dostać na teren ośrodka, jednak nie wiadomo, czy wówczas znajdowali się tam piłkarze drużyny Andre Villasa-Boasa. Policja wraz z lokalnymi władzami uznali, że ten incydent niesie ryzyko jeszcze większych zamieszek w czasie meczu i zadecydowano na przeniesienie meczu na inną datę.
za:lequipe.fr

Stan murawy, na której Bielik doznał kontuzji kolana

Dziwne, że arbiter w ogóle dopuścił do rozegrania tego spotkania...

Michał Probierz podał się do dymisji na konferencji prasowej!

Dziękuję wszystkim kibicom Cracovii, a w szczególności prezesowi Januszowi Filipiakowi za to, że przez te trzy i pół roku wspólnie pracowaliśmy. Rezygnuję z funkcji pierwszego trenera, a także wiceprezesa. Muszę odpocząć, bo przez piętnaście lat praktycznie cały czas pracowałem. Jest teraz taki moment, w którym widzę, że muszę to zrobić, pojechać gdzieś i zająć się sobą oraz rodziną. To był dla mnie burzliwy okres z wielu względów. Przez całą pracę trenerską miałem zaledwie trzy miesiące przerwy. Ta decyzja chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu. Myślę, że nasi zawodnicy też potrzebują nowego impulsu. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję.
Michał Probierz za:sportowefakty.wp.pl

Roger Marti daje Levante prowadzenie!

Roger Marti uderza piłkę z powietrza i na nieco ponad 10 minut przed końcem meczu Levante wychodzi na prowadzenie! 1-2 dla ekipy gości!

Thibaut Courtois kapitalnie wyjął strzał Rogera z rzutu karnego!

Arbiter dyktuje rzut karny po faulu Viniciusa, do piłki podchodzi Marti Roger, ale... nie ma gola! Thibaut Courtois górą!