reklama

Moses Simon wyprowadza Nantes na prowadzenie!

Nantes nie tylko odrabia straty, ale też wychodzi na prowadzenie! Tym razem Keylora Navasa pokonuje Moses Simon i jest 1-2 dla Nantes!
reklama

Nantes doprowadza do remisu po bramce Kolo Muaniego!

Piłkarze PSG tracą piłkę na własnej połowie, co skrzętnie wykorzystują zawodnicy Nantes i po trafieniu Kolo Muaniego jest 1-1!

Paulo Sousa skreślił ośmiu piłkarzy

Paulo Sousa skreślił ośmiu piłkarzy
Już w poniedziałek Paulo Sousa ogłosi ostateczną kadrę piłkarzy powołanych na mecze eliminacji do mistrzostw Świata przeciwko Węgrom, Andorze oraz Anglii. 5 marca selekcjoner reprezentacji Polski podał listę 35 zawodników, z których w ostatecznej liście powołanych miał skreślić dziesięciu, jednak jak podał Maciej Kmita z portalu ''WP Sportowe Fakty'', Portugalczyk odrzucił tylko ośmiu zawodników. Powołań nie dostaną trzej piłkarze z Ekstraklasy: Kacper Kozłowski, Sebastian Kowalczyk oraz Tymoteusz Puchacz. Ponadto Sousa zadecydował o wykreśleniu z listy Pawła Dawidowicza, Dawida Kownackiego, Michała Karbownika, Rafała Augustyniaka oraz Karola Świderskiego. Z kolei w drużynie pozostaną tacy piłkarze, jak Bartosz Kapustka, Michał Helik, Bartosz Slisz, Kamil Piątkowski czy Kamil Grosicki.
za:sportowefakty.wp.pl

Dyrektor sportowy Juve zaprzecza chęci sprzedaży CR7

Dyrektor sportowy Juve zaprzecza chęci sprzedaży CR7
To wszystko mnie rozśmiesza. Nigdy nie podejrzewałem, że przydatność Ronaldo może zostać zakwestionowana. Dorastałem w małym miasteczku i słyszałem, jak ludzie dyskutowali o Baggio, Riverze, Platinim, najlepszych piłkarzach na świecie. Ronaldo wygrał pięć Złotych Piłek. Zdobył tyle trofeów i strzelił tyle goli w Juventusie... To przywilej, że możemy go tu gościć. Z pewnością reprezentuje przyszłość klubu.
Fabio Paratici za:football-italia.net
reklama

Julian Draxler daje PSG prowadzenie!

PSG skromnie prowadzi z Nantes do przerwy 1-0 po trafieniu Juliana Draxlera!

Politano strzela Milanowi po podaniu Zielińskiego

Piotr Zieliński zalicza ładną asystę, a Matteo Politano strzela na 0-1 dla Napoli!

Paulo Sousa postawi na Kamila Grosickiego!

Paulo Sousa postawi na Kamila Grosickiego!
reklama