reklama

Kosztowna wpadka Comana

Kosztowna wpadka Comana
Kingsley Coman będzie musiał zapłacić 50 tysięcy euro kary za przyjazd na obiekty klubowe Bayernu prywatnym mercedesem, informuje "Bild". Sponsorem klubu z Monachium jest Audi i piłkarze mogą przyjeżdżać na treningi tylko autami tej marki. Co roku, na mocy umowy sponsorskiej, firma przekazuje piłkarzom wybrane modele swoich samochodów. Dodatkowo, Audi co sezon wspiera Bayern kwotą 50 milionów euro.
za:bulinews.com
reklama

Wiadomość Grosickiego po powołaniu do reprezentacji

Wiadomość Grosickiego po powołaniu do reprezentacji

Slisz z chłodną głową przyjął powołanie

Slisz z chłodną głową przyjął powołanie
Dopiero po debiucie powiem o sobie "kadrowicz". Na razie niczego nie zakładam. Tak samo było przed tym sezonem. Oczywiście, że myślałem o powołaniu, ale nie narzucałem na siebie presji. Mam zasadę, że skupiam się tylko na najbliższym meczu. Wiem, że to brzmi banalnie, ale dzięki temu mam czystą głowę i mogę pracować. No i teraz dostałem za tę pracę nagrodę.
Bartosz Slisz za:sport.interia.pl, wywiad Sebastiana Staszewskiego

Keisuke Honda znalazł nowy klub

Keisuke Honda znalazł nowy klub
Dziennikarz Nicolò Schira poinformował, że Keisuke Honda podpisze wkrótce umowę z Neftczi Baku. Były piłkarz m.in. Milanu i CSKA Moskwa, a także 98-krotny reprezentant Japonii zwiąże się z azerskim klubem kontraktem ważnym do końca sezonu.
za:@NicoSchira
reklama

Urodziny Paula Pogby

Urodziny Paula Pogby

Inter "włamuje się" po mistrzostwo

Inter

Sousa broni decyzji o powołaniu Grosickiego

Sousa broni decyzji o powołaniu Grosickiego
Oczywiście, że chcielibyśmy, aby wszyscy zawodnicy występowali regularnie w swoich klubach. Musimy się skupić na tych piłkarzach, których mamy do dyspozycji i zastanawiamy się, co mogą wnieść do naszego zespołu. Jeśli chodzi o Kamila Grosickiego, musimy określić jego rolę w kadrze. To człowiek bardzo zaangażowany w reprezentację Polski, wnosi sporo do gry drużyny – stwarza wiele sytuacji kolegom, asystuje, ale także sam strzela gole. Rozmawialiśmy już z nim i zna nasze oczekiwania. Przyjrzymy się jego osobie na zgrupowaniu, może będziemy w stanie mu w jakiś sposób pomóc. To zawodnik z ogromnym doświadczeniem, który może wnieść dużo dobrego w grę kadry. Takich piłkarzy także potrzeba reprezentacji, stanowią wartość dodaną. Wszyscy muszą jednak sprostać naszym wymaganiom. Wierzę, że Kamil jest w stanie nam pomóc, a my musimy wykorzystać jego możliwości.
Paulo Sousa za:laczynaspilka.pl
reklama