reklama

Lewandowski nie czuje się na swój wiek

Lewandowski nie czuje się na swój wiek
Czuję się lepiej niż wtedy, gdy miałem 26 czy 27 lat. Rozwinąłem moje ciało, dodatkowo teraz mam większe doświadczenie. Jestem lepszym piłkarzem niż sześć lat temu. Wierzę, że podtrzymam taki poziom przez co najmniej kilka kolejnych lat. Przenosiny do MLS na zakończenie kariery? To zależy od tego, na jakim poziomie będę w stanie grać i co pojawi się w mojej głowie. Póki co o tym nie myślałem.
Robert Lewandowski za:Sport Bild
reklama

Bogdan Zając nie jest już trenerem Jagiellonii

Bogdan Zając nie jest już trenerem Jagiellonii

Szczere słowa Sousy o powołaniu Grosickiego

Szczere słowa Sousy o powołaniu Grosickiego
Bez wątpienia po części został powołany za zasługi. Zasłużył na powołanie za wszystko, co zrobił dla reprezentacji. Zapytałem go: "Kamil, dasz radę? Czujesz się na siłach?". W jego przypadku najważniejsza jest ambicja, chęć dalszej gry, oddanie dla reprezentacji. Wiem, że nie gra, ale mamy wielu piłkarzy, którzy od miesięcy nie grają. Część naszych najlepszych graczy z poprzednich turniejów ma takie problemy.
Paulo Sousa za:TVP Sport

Luka Modrić złapał kolejną ''młodość''

Luka Modrić złapał kolejną ''młodość''
Mam 35 lat, ale czuję się, jakbym miał 27. Nie powinno się patrzeć na wiek. Chodzi o to, w jaki sposób radzimy sobie na boisku. Nadal jestem głodny sukcesów, chcę kontynuować grę na najwyższym poziomie. Czuję się świetnie.
Luka Modrić za:goal,com
reklama

Klopp podziękował Robertowi Lewandowskiemu

Klopp podziękował Robertowi Lewandowskiemu
Lewandowski to najlepszy piłkarz, jakiego trenowałem. To, co wydobył ze swojego potencjału, jest niezwykłe. Gdyby każdy piłkarz rozwinął się podobnie jak Lewandowski od czasu, gdy pierwszy raz zobaczyłem go w Lechu Poznań, to futbol byłby szalony. Wszyscy zawodnicy byliby niesamowici. Obrońcy wygrywaliby każdy pojedynek, boczni obrońcy mieli same udane dośrodkowania, pomocnicy byli mocni w grze jeden na jednego, skrzydłowi dogrywali tylko precyzyjnie... Lewandowski wykonał każdy krok, który musiał zrobić, by stać się maszyną do strzelania goli. Dokładnie wie, w jaki sposób zachować się w każdej możliwej sytuacji. Chciałbym podziękować jemu i innym piłkarzom, którzy sprawili, że wygląda to tak, że jestem bardzo dobrym trenerem.
Juergen Klopp za:Sport Bild

Luka Modrić dalej wymiata

Luka Modrić dalej wymiata

Mecze w TV: 17 Marca 2021

15 :00Eleven Sports 1
Torino vs Sassuolo
Serie A
17 :45Polsat Sport P1
PSG vs Lille
Puchar Francji
18 :30Eleven Sports 1
Regensburg vs Greuther Furth
2. Bundesliga
19 :00Eleven Sports 2
Sevilla vs Elche
La Liga
21 :00TVP 1, Polsat Sport P2
Bayern Monachium vs Lazio
Liga Mistrzów
21 :00Polsat Sport P2
Chelsea vs Atletico Madryt
Liga Mistrzów
reklama