Skład PSG na mecz z Lille

Piłka zawróciła przed pustą bramką w argentyńskim Superclásico

W niedzielnym starciu Boca Juniors z River Plate (1-1) doszło do bardzo nietypowej sytuacji.! W 88. minucie piłkarze gości ruszyli na bramkę Boca, piłka poodbijała się od zawodników w polu karnym i zmierzała prosto do bramki, ale po odbiciu od murawy nagle zmieniła kierunek i obrońcy zdołali wybić ją poza boisko. W tej sytuacji najprawdopodobniej zadziałała mocna rotacja futbolówki, jednak argentyńskie media jednoznacznie uznały, że maczał w tym rękę... duch Diego Maradony, byłego piłkarza Boca!

Kosmiczny gol w Serie B wolejem z własnej połowy!

To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych goli, jakie widziały boiska zaplecza Serie A. Michele Castagnetti, obrońca Cremonese, zamiast przyjmować wykop bramkarza Virtusa Entella, postanowił go zaskoczyć uderzeniem z powietrza z własnej połowy i... wyszło idealnie! Co za precyzja! Co za gol!